Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Zakrzewski vs. Jaczyński - Live painting w Koneserze

Zakrzewski vs. Jaczyński - Live painting w Koneserze

reklama
📅 Data: niedziela, 02 sierpnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Dom ze sztuką zaprasza na niecodzienne wydarzenie: LIVE PAINTING Pawła Zakrzewskiego i Kamila Jaczyńskiego w strefie zewnętrznej Domu Ze Sztuką na Placu Konesera.

Oprócz malowania na żywo w przestrzeni Centrum Praskie Koneser pojawią się wybrane prace artystów, a więcej ich dzieł będzie można zobaczyć w galerii Dom ze sztuką oraz w Ferment Praski. Na miejscu będzie można porozmawiać z twórcami lub relaksując się podglądać ich pracę.

KIEDY: niedziela 2 sierpnia (początek o 16:00)
GDZIE: Strefa zewnętrzna Dom ze sztuką / Plac Konesera (obok Orzo)

Paweł Zakrzewski - Urodzony w 1980 r. Student Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Grafiki. Absolwent Realizacji Tv na Wydziale Operatorskim PWSFTViT w Łodzi, Kulturoznawstwa w Warszawie, były student Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale Multimediów. Prace artysty to przede wszystkim ekspresja z domieszką czarnego poczucia humoru, formą nawiązujące do estetyki street-art, nowego ekspresjonizmu, czy nurtu Art Brut. Artystyczne pola jego działań to malarstwo, film, sztuka wideo. Swoje filmy prezentował m.in. w Muzeum Kinematografii w Łodzi, Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie "Ekran Otwarty".

Kamil Jaczyński - Urodzony w 1981 roku artysta plastyk zawodowo związany z branżą muzyczną. Animator kultury i sportu. Wykładowca i specjalista do spraw public relations i marketingu muzycznego. Członek Akademii Fonograficznej, Związku Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa i Związku Producentów Audio Video. Jego twórczość plastyczna to szeroko rozumiany neo-ekspresjonizm tworzony przy użyciu technik mieszanych. Najczęściej z wykorzystaniem farb akrylowych i gwaszy, choć pojawia się również farba w sprayu oraz markery. Tematyka prac to przeważnie studium człowieka poddanego różnym charakterystycznym deformacjom. To kolorowy kalejdoskop emocji i charakterów będący wynikiem codziennych obserwacji przeniesionych na papier i płótno.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.