Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

44. Aukcja Nowej Sztuki

44. Aukcja Nowej Sztuki

reklama
📅 Data: piątek, 18 września 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Dom Aukcyjny Art in House, Al. Jerozolimskie 107 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Art in House rozpoczyna jesienny sezon aukcji obrazów i rzeźb: już 18 września o 19:30 startujemy z 44 Aukcją Nowej Sztuki, która będzie miała miejsce w naszej siedzibie przy Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie. Gwarantujemy, iż każdy miłośnik sztuki odnajdzie w ofercie wrześniowej coś dla siebie: szeroki wachlarz tematów, kolorów, technik i stylów to nasz priorytet w selekcji prac aukcyjnych.
Jesienną, nieco sentymentalną atmosferę przywoła w swojej pracy Wacław Sporski, Jan Bonawentura Ostrowski, Wiesław Nowakowski, Krzysztof Ludwin, Konrad Hamada, Paulina Góra i Krzysztof Wieczorek. W letnich klimatach pozostaje z kolei Magda Kępka, David Schab, Wiesław Król, Alicja Kappa, Renata Magda oraz Anies Murawska.
Niektóre z naszych obrazów staną się „opowiadaczami” historii: praca Adama Kołakowskiego przywoła letnie wspomnienia romansów nad brzegiem morza; Andrejus Kovelinas zaprosi nas do udziału w steampunkowej ekspedycji w towarzystwie pięknych kobiet; Tomasz Kostecki pokaże nam modernistyczny Manhattan w latach 20-tych; Paulina Zalewska przeniesie nas do tajemniczej meksykańskiej willi; Zbigniew Kopania zaproponuje popołudniową herbatę okraszoną zapachem róż z ogrodu, a z Klaudią Chomą postaramy się odnaleźć legendarny kwiat paproci.
Zachwycający warsztat odnajdziecie w realistycznym portrecie Marii Szypluk, pustynnym balecie Andrzeja Sajewskiego, jesiennym pejzażu Wojciecha Piekarskiego oraz klimatycznej uliczce Jana Stokfisza Delarue. Nie zapomnieliśmy również o street arcie: w ulicznych klimatach pozostają energetyczne prace Wojciecha Brewki, Artura Marciniszyna, Zuzanny Jankowskiej, Grzegorza Kufla, Marcina Painty oraz Magdaleny Karwowskiej.
Całą ofertę katalogową będzie można zobaczyć na żywo w Domu Aukcyjnym Art in House na wystawie przedaukcyjnej, która rozpocznie się 14 września i potrwa do dnia aukcji. W związku z sytuacją epidemiologiczną, zachęcamy Państwa do licytacji zdalnej: telefonicznej lub online. Sztuka jest na wyciągnięcie ręki!

Zapraszamy!
44. Aukcja Nowej Sztuki
18 września 2020 (piątek), 19:30
Art in House Dom Aukcyjny
Al. Jerozolimskie 107, Warszawa

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.