Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Na zdrowie! Joga 2020

Na zdrowie! Joga 2020

reklama
📅 Data: piątek, 18 grudnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
NA ZDROWIE! JOGA ONLINE.

📌 Na czas zaostrzenia zasad epidemicznych sesje jogi przenosimy do świata wirtualnego. Osoby zainteresowane zajęciami otrzymają link, pod którym odbywać się będzie spotkanie.

🧘‍♀️ W celu dopisania się do grupy lub razie jakichkolwiek pytań, nie wahajcie się dzwonić lub pisać:
📞 517589115
✉️ nazdrowie@samrozkwit.org

⏰KIEDY?
wtorki, godz. 19:00 - 20:30 YIN YOGA
piątki, godz. 10:00 - 11:30 HATHA YOGA

🧘‍♀️ dla kogo?
pierwszeństwo w zapisach mają osoby 60+, ale naszym założeniem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni do praktyki jogi dla osób o różnej sprawności i w różnym wieku

🧘‍♀️ Sesje jogi z nauczycielką Hatha Yogi Magdą Kurowicką wzmacniają ciało i psychikę. W trakcie cotygodniowych spotkań będziemy skupiać się na zapobieganiu dolegliwościom kręgosłupa i stawów oraz wspierać działanie organów wewnętrznych. Zajęcia dedykowane są osobom 60+ oraz młodszym, które chcą popracować nad kondycją i dobrostanem. Będziemy ćwiczyć w komfortowych warunkach, w małej grupie tak, aby można było dopasować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb. Każda sesja kończy się częścią relaksacyjną.

🧘‍♀️ YIN YOGA (wtorki) - dodatkowe zajęcia wtorkowe sprzyjają odprężeniu i relaksacji. Yin Yoga jednym z wielu stylów praktykowania jogi. Asany, czyli poszczególne pozycje wykonywane są w niej powoli i z umiarkowaną intensywnością. Bywa łączona z pasywnością, bowiem minimalizuje pracę mięśni angażując przede wszystkim tkanki głębokie – ścięgna, kości, stawy oraz powięź. W ćwiczeniach wykorzystywana jest grawitacja i ciężar ciała ćwiczącego. Jest to styl bezpieczny, który pozwala praktykować jogę osobom w różnym wieku, o różnej sprawności. Pomaga przy dolegliwościach bólowych, np. menstruacji.

🧘‍♀️ UWAGA: jeżeli zmagacie się z bólami, kontuzjami lub chorobami, poinformujcie o tym Magdę przed zajęciami tak, by mogła dostosować asany do Waszych potrzeb.

🧘‍♀️ Magda Kurowicka jest członkinią Rozkwitu i dyplomowaną nauczycielką jogi. Prowadziła sesje jogi m.in. w ramach cykli “Joga na działce”, “Joga z Rozkwitem na Mokotowie”, “Spokój. Yin Joga z elementami Pranayamy” (zajęcia online).

🥕 Program finansuje m.st. Warszawa, dzięki czemu udział we wszystkich spotkaniach jest bezpłatny.

❗️❗️❗️ W razie zmian sytuacji epidemiologicznej, zajęcia przeniesione zostaną ponownie do studio. Informacje o wszelkich zmianach otrzymają Państwo od nauczycielki. Istnieje możliwość wypożyczenia maty i sprzętu do domu.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)