Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Bezpłatny webinar - o terapii DBT

Bezpłatny webinar - o terapii DBT

reklama
📅 Data: piątek, 09 października 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Czym jest Terapia Dialektyczno - Behawioralna (DBT)?
Jakie są jego założenia?
W jaki sposób wygląda proces terapeutyczny?
Komu i w czym może pomóc?

Podczas spotkania z Psychoterapeutką Magdaleną Skuzą - Singh poznamy specyfikę terapii dialektyczno - behawioralnej (DBT).
Zapraszamy na webinar z cyklu Spotkania z Psychoterapią, podczas których, w towarzystwie specjalistów, będziemy zgłębiać charakterystykę konkretnych nurtów psychoterapeutycznych oraz różnorodności form udzielania wsparcia psychologicznego.

Magdalena Skuza - Singh - jestem psychologiem, socjologiem, absolwentką Uniwersytetu Jagielońskiego, współzałożycielką Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa, przewodniczącą zarządu polskiego towarzystwa terapii dialektyczno-behawioralnej (PTDBT) oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralny (nr certyfikatu 552). Odbyłam szkolenia w terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT) w Behavioral Tech, Seattle, USA.
W pracy stosuję metody psychoterapii oparte na dowodach naukowych (CBT, DBT, ACT, EMDR). Wierzę, że udział w terapii to wyzwanie, które warto podjąć i staram się przekonywać innych, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedynie trzeba mieć dobry plan. Dlatego terapia z moim udziałem często wychodzi z gabinetu, angażuje bliskie osoby i przede wszystkim pomaga w wyzwaniach życia codziennego. Ostateczny cel terapii, to nie potrzebować już terapii, lecz móc korzystać z własnych zasobów, umiejętności i wzmocnionej odporności psychicznej.
Szkolę się i uczę od znakomitych specjalistów, jak również wspieram w tym innych, organizując szkolenia, konferencje, zespoły, w myśl zasady „dzielenia się tym, co sama otrzymałam”.
Mój główny kierunek pracy to działania na rzecz osób z problemami regulacji emocji, zwłaszcza z zaburzeniami osobowości z pogranicza (borderline) i ich bliskich. Jestem jedną z założycielek Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (PTDBT), w którym aktywnie działam. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Należę także do międzynarodowej inicjatywy „Global Alliance for Prevention and Early Intervention for BPD” (GAP), a także innych społeczności profesjonalistów. W Centrum HarmonJa pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, a także prowadzę treningi umiejętności DBT i bezpłatne zajęcia dla rodzin z programu Family Connections™.

Spotkanie poprowadzi psycholog, psychoterapeuta Michał Cetner
Udział w webinarze jest bezpłatny. Transmisja odbędzie się na fanpage Poznanie Psychologia >> link

Zapraszamy serdeczne!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.