Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Tydzień Otwarty w szkołach jogi

📅 Data rozpoczęcia: niedziela, 08 lutego 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 15 lutego 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście
   udostępnij tweetnij wykop


W dniach od 8 do 15 lutego odbędzie się Ogólnopolski Tydzień Otwarty Szkół Jogi.
Blisko 30 szkół w całej Polsce otworzy swoje drzwi dla wszystkich osób, które chciałyby zacząć ćwiczyć jogę. Organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie Porozumienie Szkół Jogi.
Joga powstała kilka tysięcy lat temu w Indiach. Jest unikatowym system ćwiczeń oddziałujących holistyczne: wzmacnia i rozciąga ciało, dodaje energii, a jednocześnie wycisza i uspokaja umysł. W dzisiejszym pędzącym świecie, pełnym stresów i obciążeń joga wydaje się być doskonałym sposobem na przywrócenie równowagi.
Joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ani tym bardziej sport, gdzie liczy się rywalizacja, osiągnięcie i wynik. Efekty ćwiczeń wykraczają daleko poza to, łącząc w sobie zarówno dbałość o rozwój fizyczny, emocjonalny, ale również duchowy. Ćwiczenie jogi – niezależnie od wieku, płci, stanu zdrowia, światopoglądu – przynosi doskonałe efekty.
Celem akcji jest zachęcenie wszystkich osób, które szukają drogi do lepszego samopoczucia, a równocześnie chcą poprawić swoją kondycję fizyczną, do rozpoczęcia praktyki jogi. W szkołach biorących udział w akcji odbędą się otwarte zajęcia, podczas których będzie można poznać podstawowe asany – pozycje jogi, sposób oddychania i relaksu. Już taki kontakt z jogą pozwala poczuć na sobie jej dobroczynne działanie. Każda szkoła przygotowała własny program ciekawych zajęć, zgodnie ze swoją metodą nauczania. Wśród nich znajdą się zajęcia dla dzieci, pań w ciąży, czy dla seniorów. Będą również specjalne pokazy asan, wykłady i czas na rozmowę i zadanie własnych pytań.
Organizatorem akcji jest Porozumienie Szkół Jogi – stowarzyszenie zrzeszające ponad 40 szkół jogi z całej Polski, nauczających według różnych stylów i technik. Celem stowarzyszenia jest szerzenie wiedzy o jodze, dbałość o wysokie standardy nauczania i chęć dzielenia się korzyściami płynącymi z praktyki jogi. PSJ jest także inicjatorem akcji Bez Pośredników (link.
Podczas Tygodnia Otwartego odbędzie się także zbiórka charytatywna: w zamian za możliwość udziału w zajęciach uczestnicy będą zostawiać swoje datki na rzecz ośmioletniej Amelki Jaguckiej z holoprozencefalią, podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” (link.

Ogólnopolski Tydzień Otwarty Szkół Jogi 8.02-15.02
*dokładna lista szkół PSJ biorących udział w akcji oraz szczegóły o przebiegu są dostępne na stronie: porozumieniejogi.pl/tydzienotwarty [link do wydarzenia poniżej]

Kontakt:
Olga Lasota
managerka Porozumienia Szkół Jogi
tel: 504 100 779
[email protected]

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: sport


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę