Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

BRODZIAK "ONE"

BRODZIAK "ONE"
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 06 lutego 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 15 marca 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Leica Gallery, ul. Mysia 3 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


W Leica Gallery Warszawa od 7 lutego do 15 marca będzie można oglądać zdjęcia Szymona Brodziaka – fotografa, który dzięki niekonwencjonalnym pomysłom osiągnął światowy komercyjny sukces. Zapraszamy na wernisaż wystawy i polską premierę albumu. A w tym samym miesiącu - na spotkanie autorskie i warsztaty fotograficzne z Brodziakiem!

6 lutego 2015, 20:00 - wernisaż wystawy
Leica Gallery Warszawa, MYSIA 3 II piętro

Brodziak fotografuje głównie kobiety, czasem nagie, zawsze w czerni i bieli, zawsze piękne, silne, onieśmielające. Zdarza się, że jego prace wzbudzają kontrowersje, bo modelki na zdjęciach pojawiają się w nietypowych pozach i miejscach, a nawet nietypowych rolach: kobiety-lampy, manekina przewożonego do magazynu, lalki zawieszonej na drzwiach czy… rośliny w tubie do pakowania choinek. Ale są też zdjęcia klasyczne, a nawet romantyczne, pełne emocji, portrety przyciągające uwagę grą świateł. W Leica Gallery zobaczymy wybrane prace z dorobku Brodziaka. Zdjęcia, które powstały w ramach kampanii reklamowych Martini Cava, Noti, Bizuu czy Mercedes-Benz, limitowanych edycji kalendarzy, edytoriali modowych oraz sesje portretowe z udziałem m.in. Ani Dąbrowskiej i Anny Muchy.

Szymon Brodziak do swojej twórczości nie lubi dodawać filozofii. Fotografuje głównie na zlecenia firm, na potrzeby reklam i kampanii wizerunkowych. I jest w tym najlepszy: w 2013 w Cannes FashionTV przyznało mu tytuł „najlepszego na świecie fotografa czarno-białych kampanii reklamowych”. A do niedawno wydanego autorskiego albumu BRODZIAK „ONE” swoją dedykację – symbolicznie, jako wyraz uznania dla jego talentu – napisała June Newton, żona legendarnego fotografa Helmuta Newtona. Oficjalna premiera albumu, połączona z wystawą, odbyła się w październiku 2014 w Rzymie, a następnie została wystawiona w Galerii Artroom w Kolonii w Niemczech. BRODZIAK „ONE” to podsumowanie ostatnich dziesięciu lat fotograficznej twórczości Szymona, którego artystyczne credo brzmi: „Jesteś tym, co widzisz”.

link
link

Partnerzy: Mysia 3, Mercedes-Benz
Patronat medialny: Playboy, MaleMEN,Voyage, Label Magazine, Dobre Wnętrze, FOTOGRAFIA KOLEKCJONERSKA, Artinfo.pl, FineLife.pl, doc! photo magazine, Fotopolis
Sponsorami albumu BRODZIAK "ONE" są:, Mercedes-Benz Duda-Cars - sponsor główny, Badminton Center, Cermag, Fabryka Futbolu, Instal-Projekt, Marmorin, Adam Pulva Pulwicki, SITAG Formy Siedzenia, SGB Leasing, Wojciech Szubert, Vininova

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!