Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Książka za worek śmieci vol. XV

Książka za worek śmieci vol. XV

reklama
📅 Data: sobota, 19 września 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Wybrzeże Szczecińskie, Plac Zabaw (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Już 19 września 2020 odbędzie się XV edycja akcji „Książka za worek śmieci”. Tym razem zapraszamy do wspólnego sprzątania pięciu największych miast Polski: Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Poznania.

IDEA AKCJI
Chcemy aktywować mieszkańców Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia i Poznania do wspólnego działania na rzecz środowiska. Dlatego wspólnie ruszymy w teren, by posprzątać te miejsca, które wymagają naszej interwencji. Na zarejestrowanych uczestników czekają książki!

CZY KAŻDY OTRZYMA KSIĄŻKĘ?
Dla uczestników akcji przeznaczyliśmy po 60 książek w każdym mieście. Otrzymają je Ci, którzy jako pierwsi zarejestrują swój udział w akcji w danym mieście, a w dniu wydarzenia wezmą w nim udział.

JAK MOGĘ SIĘ ZAREJESTROWAĆ?
Aby zarejestrować swój udział w akcji wybranym mieście, wypełnij odpowiedni formularz rejestracyjny. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

WARSZAWA >> link

CZY NA AKCJĘ MOGĘ PRZYJŚĆ Z DZIECKIEM?
Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w akcji wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Jeśli na akcję chcesz przyjść z dzieckiem, daj nam o tym znać w formularzu rejestracyjnym.

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
We wszystkich pięciu miastach objętych akcją spotykamy się w sobotę, 19.09.2020, o godzinie 10.00. Poniżej znajdziesz informacje o punktach zbiórki w poszczególnych miastach.

WARSZAWA
Będziemy sprzątać prawy brzeg Wisły. Spotykamy się na placu zabaw nad Wisłą, na przeciwko Beach Bar Aquatica. Dokładną lokalizację punktu zbiórki uczestników akcji w Warszawie znajdziesz tutaj: link

KOORDYNATORZY AKCJI
W każdym mieście w punktach zbiórki uczestników czekać będą nasi koordynatorzy. Po przybyciu na miejsce zgłoś im swoją obecność. Koordynatorzy wręczą Ci worki i rękawice. Kiedy zbiorą się wszyscy uczestnicy akcji, koordynatorzy przekażą Wam dalsze instrukcje.

NASZE ZALECENIA
Ze względu na zagrożenie COVID-19, prosimy o zakrywanie nosa i ust w punkcie zbiórki uczestników oraz dezynfekcję rąk. Na miejscu dostępny będzie płyn do dezynfekcji. Maseczkę zabierz ze sobą z domu. Na akcję sprzątania załóż pełne, wysokie buty, długie spodnie i nakrycie głowy. Na dzień przed wydarzeniem sprawdź pogodę w swoim mieście. Na wypadek deszczu załóż nieprzemakalną odzież. W przypadku wysokich temperatur chroń głowę przed słońcem. W pobliżu naszych punktów nie będzie możliwości nabycia napojów. Weź więc ze sobą zapas wody i przekąski. Sprzątanie to praca fizyczna i przyda się zastrzyk energii.

REGULAMIN AKCJI „KSIĄŻKA ZA WOREK ŚMIECI” ODBYWAJĄCEJ SIĘ 19.09.2020:
1. Akcja „Książka za worek śmieci” obędzie się 19.09.2020 w pięciu miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu.
2. Organizatorem Akcji jest: Anna Jaklewicz - podróże i edukacja, z siedzibą w Częstochowie, ul. Zaciszna 11, 42-202 Częstochowa, NIP: 9491819799, REGON: 368701306.
3. Uczestnicy zarejestrowani poprzez dedykowany danemu miastu formularz rejestracyjny otrzymają w dniu Akcji nagrody książkowe. W każdym mieście dla zarejestrowanych uczestników przeznaczona jest pula 60 książek. Decyduje kolejność zgłoszeń.
4. Formularze rejestracyjne będą aktywne do dnia 17.09.2020, godz. 18.00 lub do zapełnienia puli zgłoszeń gwarantujących otrzymanie książki.
5. Dla zarejestrowanych Uczestników przewidziane będą także rękawice ochronne i worki na śmieci.
6. Osoby niezarejestrowane mogą wziąć udział w Akcji, ale bez gwarancji otrzymania książek i rękawic.
7. Uczestnicy biorą udział w Akcji dobrowolnie i na własną odpowiedzialność. W przypadku osób niepełnoletnich udział w Akcji możliwy jest jedynie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Rodzice lub opiekunowie prawni mają obowiązek zgłoszenia towarzyszących im dzieci w formularzu rejestracyjnym.
8. Uczestnicy Akcji mają obowiązek stosowania się do poleceń Koordynatorów obecnych w punktach zbiórki uczestników, a także stosowania się do restrykcji związanych z reżimem sanitarnym.
9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki podczas trwania Wydarzenia, za zniszczenie lub zagubienie własności uczestników, jak również za szkody poczynione przez uczestnika podczas trwania Wydarzenia.
10. Organizator zastrzega sobie prawo wykonywania nagrań filmowych oraz zdjęć na potrzeby promocyjne Akcji.
11. Rejestracja na Akcję poprzez formularz rejestracyjny skutkuje wyrażeniem przez Uczestnika zgody na nieodpłatne i bezterminowe wykorzystanie wizerunku w publikacjach związanych z promocją Akcji. Nagrania filmowe i zdjęcia mogą być publikowane m.in. w materiałach prasowych, cyfrowych i drukowanych materiałach promocyjnych, mediach społecznościowych oraz na stronach cyfrowych Organizatora Akcji, Partnera Medialnego oraz Sponsora Strategicznego.
12. Partnerem Medialnym akcji jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 16, 02-092 Warszawa.
13. Sponsorem Strategicznym akcji jest ROCKWOOL Global Business Service Center z siedzibą w Poznaniu, ul. Królowej Jadwigi 43, 61-872 Poznań.
Niniejszy Regulamin będzie ogólnie dostępny stronie annajaklewicz.pl

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.