Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

ROBÓTKI PRZY MIĘDZYNARODOWYM STOLE ● Letnia Akademia Międzykulturowa

ROBÓTKI PRZY MIĘDZYNARODOWYM STOLE ● Letnia Akademia Międzykulturowa

reklama
📅 Data: sobota, 19 września 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 13:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Solatorium, Jazdów 3/9 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Lubisz proste majsterki w duchu zero/less waste? Nie bardzo się na nich znasz, ale pragniesz polubić? Doceniasz pyszne jedzenie z różnych stron świata? Masz ochotę poznać nowych ludzi, których prawdopodobnie nie spotkałbyś_abyś w innych okolicznościach?

Zapraszamy Cię do wspólnego rzemieślniczego stołu!

Wspólne tworzenie stanie się okazją do wzajemnego zapoznania się przez mieszkańców Warszawy, wywodzących się z różnych stron świata. Część miejsc na warsztatach zarezerwowana jest dla osób z doświadczeniem migracji przymusowej. Będziemy zachęcać Was do dzielenia się przysmakami z różnych regionów!

Uwaga: w czasie większości warsztatów odbywają się zajęcia DRAMA DLA DZIECI w wieku 8-12 lat, więc polecamy wspólne zgłoszenia dzieci i rodziców (szczegóły: link )

PLAN
22 sierpnia, sobota 13:00-14:30 motanki - prow. Ewa Kurzawa
12 września, sobota 13:00-14:30 eko mydełka - prow. Martyna Łukaszewska
12 września, sobota 15:00-16:30 eko kosmetyki - prow. Agata Boimska
19 września, sobota 13:00-14:30 świeczki sojowe - prow. Martyna Łukaszewska
19 września, sobota 15:00-16:30 makrama - prow. Martyna Łukaszewska
3 października, sobota 15:00-16:30 eko woreczki na warzywa - prow. Martyna Łukaszewska

MIEJSCE: Solatorium, Jazdów 3/9

PROWADZĄCE:

Agata Boimska
Absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowana kwestiami humanitarnymi, zjawiskiem migracji i uchodźstwa oraz zmianami klimatu. W wolnych chwilach lubi podróżować, robić domowe kosmetyki, gotować wegańskie jedzenie dla przyjaciół oraz słuchać trip-hopu, funku i muzyki lat 80.

Ewa Kurzawa
Animatorka i kulturoznawczyni (absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego) oraz studentka arteterapii na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Od zawsze interesuje się teatrem – lubi być i na widowni, i na scenie. Ukończyła Poznańską Akademię Sztuk Scenicznych oraz studio teatralne przy Teatrze Baza w Warszawie. Współpracuje z Teatrem Węgajty. Lubi przebywać z ludźmi – niezależnie od ich wieku:). Pracuje jako edukatorka muzealna, prowadzi warsztaty plastyczne i teatralne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Martyna Łukaszewska
koordynatorka projektu Letnia Akademia Międzykulturowa, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Stosunków Międzynarodowych oraz Studiów podyplomowych z zakresu pomocy humanitarnej. Trenerka Umiejętności Społecznych. Koordynatorka projektu Uniwersytetu Warszawskiego Muzułmanin czyli kto?, w ramach którego opublikowana została broszura informacyjna skierowana do nauczycieli i organizacji pozarządowych. W Fundacji dla Wolności działa od dwóch lat jako wychowawczyni i koordynatorka merytoryczna projektu Przystanek “Świetlica” dla dzieci uchodźców. W ramach stowarzyszenia Ta Szansa prowadzi warsztaty w duchu Pozytywnej Dyscypliny. Zajmuje się edukacją wielokulturową oraz globalną, cały wolny czas poświęca na podróżowanie.

ZAPISY
Przez formularz: link
Zachęcamy do regularnego uczestnictwa, ale nie jest ono wymagane :)

Ze względu na pandemię wirusa SARS-CoV-2 liczba miejsc na organizowanych wydarzeniach jest ograniczona – w warsztatach może wziąć udział maksymalnie 12 osób.
Każda osoba, która zapisała się na warsztaty przez formularz zgłoszeniowy dostanie e-mailowe potwierdzenie zapisu.

Pytania prosimy zgłaszać pod adres mailowy martyna@fundacjadlawolnosci.org tytułując wiadomość ROBÓTKI PRZY MIĘDZYNARODOWYM STOLE

Na Osiedlu Jazdów nie ma miejsc parkingowych dla uczestników wydarzeń. Zachęcamy do przyjazdu komunikacją miejską lub rowerem.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.