Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Nuty Wielkiego Pasterza

Nuty Wielkiego Pasterza

reklama
📅 Data: niedziela, 20 września 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Kościół Wszystkich Świętych, pl/ Grzybowsli 3/5 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
W niedzielę 20 września zapraszamy do kościoła pw. Wszystkich Świętych przy pl. Grzybowskim w Warszawie na koncert "Nuty Wielkiego Pasterza", którym wspólnie z zespołem Trebunie-Tutki upamiętnimy setną rocznicę urodzin Jana Pawła II.

"Nuty Wielkiego Pasterza" to autorski program lidera zespołu - Krzysztofa Trebuni-Tutki, który przed laty do udziału w projekcie zaprosił nas - Warszawski Chór Międzyuczelniany. Koncert jest muzycznym wspomnieniem Papieża Polaka, blisko związanego z górami i ludźmi gór, postaci szanowanej przez wielu, niezależnie od prezentowanego światopoglądu czy wyznawanej religii. Słowem i czynem starał się łączyć, nie dzielić i ten właśnie aspekt jego działalności podkreśla narracja koncertu. Pod względem artystycznym koncert jest wydarzeniem nietuzinkowym. Spotykają się tu bowiem trzy muzyczne żywioły: muzyka góralska, stylistyka jazzowa i klasyczne brzmienie. Pozostając wydarzeniem artystycznym, skłania jednocześnie do refleksji o sprawach ważnych i uniwersalnych. Koncert prowadzony jest przez Krzysztofa Trebunię-Tutkę, który w barwny i zajmujący sposób prezentuje postać Jana Pawła II z perspektywy górali, w tym szczególnie członków swojej rodziny. Komentarz autora to głównie wspomnienia, refleksje, anegdoty związane ze spotkaniami ludzi Podhala z Papieżem. Utwory wykonywane podczas koncertu dopełniają tę opowieść.

Koncert rozpocznie się o godz. 19:30.

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo przypominany o zasłanianiu nosa i ust oraz zachowaniu odpowiedniego dystansu podczas koncertu.

Koncert współfinansowany ze środków m. st. Warszawy.

Wstęp wolny

UWAGA!!!
W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym jako organizator koncertu jesteśmy zobligowani pozyskać od Państwa - naszych gości - stosowne oświadczenia. Ich treść tutaj: link
Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie ich oraz przekazanie nam przed wejściem do kościoła. Ci z Państwa, którzy nie mają takiej możliwości, będą mogli pobrać i wypełnić oświadczenia bezpośrednio przed koncertem przy specjalnie przygotowanych do tego stanowiskach. Osoby te prosimy o przybycie 30 minut przed planowanym rozpoczęciem koncertu.
Dziękujemy za zrozumienie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.