Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Mobilna Scena Muzyczna - Mushka / Eddie

Mobilna Scena Muzyczna - Mushka / Eddie

reklama
📅 Data: niedziela, 27 września 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Mushka to połączenie Indie rocka z psychodelicznymi akcentami, funkiem i tak naprawdę ze wszystkim czego dusza zapragnie. Skład jest złożony z idealnie zgranej sekcji rytmicznej; z Pawła Wiśniewskiego (perkusja) i Kuby Modzelewskiego (gitara basowa). Przestrzeni i smaku dodają Kamil Lewicki (instrumenty klawiszowe) oraz Mateusz Łempicki (gitara elektryczna). Za wokal odpowiada Monika Sawicka, która delikatnym, a jednocześnie zadziornym głosem dopina wszystko w całość. Muzyka Mushki opowiada o ludzkich sprawach, o tym, z czym bardzo często mierzymy się codziennie, a na co warto czasami spojrzeć z innej perspektywy. Skład zespołu: Monika Sawicka, Jakub Modzelewski, Paweł Wiśniewski, Kamil Lewicki.

Eddie pierwszy raz pojawił się na scenie w sierpniu 2018 roku. Nazwa grupy pochodzi od pseudonimu scenicznego wokalistki, który powstał jeszcze za czasów jej dzieciństwa - wujek dziewczyny stwierdził, że „jest tak paskudna, jak potwór z okładek Iron Maiden” o tym imieniu. Muzyka grupy to rock alternatywny, trochę indie, trochę folku. Mają bas, mają perkusję, mają wokal i ukulele zamiast gitary – uznali, że nie potrzeba 6 strun, żeby brzmieć dobrze. Jak na razie sprawdza się to idealnie, gdyż są po nagraniu 2 EP-ek - "Hshoushch" oraz "Bread & Salt", dostępnych m.in. na Spotify, Tidalu, Apple Music i YouTube, wspólnym koncercie z Luxtorpedą, zwycięstwach na wielu licealnych festiwalach. Inspirują ich współcześni alternatywni artyści, Krzysztof Krawczyk, pruskie pieśni bojowe oraz uroda ich basisty, a ich show jest idealnym miksem kawałków do pogo i tańca oraz spokojniejszych nutek dla koneserów złego angielskiego akcentu. Skład zespołu: Zofia Alka, Emil Mian, Maciej Siemiątkowski.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Mobilna Scena Muzyczna, który został sfinansowany z Funduszu Animacji Kultury Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: otwartakolonia@wck-wola.pl

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.