Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Moribaya koncert w BarBazaar

Moribaya koncert w BarBazaar

reklama
📅 Data: sobota, 19 września 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, BarBazaar, Ząbkowska 12 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Zapraszamy serdecznie na koncert afrykańsko-warszawskiego składu Moribaya. Koncert odbędzie się na warszawskiej Pradze w BarBazaar na terenie byłego Bazaru Różyckiego. Zespół jest już dobrze znany fanom muzyki etnicznej. Jeżeli jeszcze ich nie znasz to koniecznie wpadaj na koncert. Moribaya prezentuje tradycyjną muzykę z Afryki Zachodniej we własnych aranżacjach. Międzynarodowy skład zespołu zapewnia niepowtarzalną mieszanką kulturowo-energetyczną.

Koncert Moribaya to energetyczny cios gorących rytmów znakomicie nadających się do dzikiego tańca bez ograniczeń.

19/00/2020
BarBazaar ul. Ząbkowska 12 Start 20:00
wstęp Free

MORIBAYA - Grupę tworzą artyści, pasjonaci i podróżnicy z Polski, Burkina Faso, Ukrainy i Australii. Połączyło ich zamiłowanie do tradycyjnej muzyki zachodniej Afryki. Żywiołowa, transowa muzyka bębnów, piękne dźwięki tradycyjnych instrumentów afrykańskich oraz ekspresyjny taniec tworzą z każdego koncertu pełną wrażeń i emocji podróż do źródeł rytmu. Repertuar zespołu stanowią transowe i szybkie rytmy oraz bujające melodie afrykańskie, inspirowane muzycznym folklorem terenów Afryki Zachodniej. Utwory są autorskimi kompozycjami zespołu powstałymi na bazie tradycji afrykańskich i ich języka muzycznego. Grupa wykonuje swoje utwory na autentycznych, tradycyjnych instrumentach afrykańskich takich jak bębny djembe i dundun, flet fula, balafon, ngoni, krin, carignian i djabara. Członkowie zespołu wielokrotnie podróżowali do Afryki by chłonąc tamtejszy folklor muzyczny, co pozwoliło im głęboko wniknąć i zrozumieć kulturę i tradycję Afryki Zachodniej. W październiku 2018 zespół wydał swój debiutancki album Kelen. W lutym 2020 ukazał się drugi album o nazwie Fila.
Zespół ma na swoim koncie występy na festiwalach m. in.: O.Z.O.R.A. (Węgry), Slot Art Festival, Freeq Festival, Wibracje (3 razy), Organic, Festival, Las Camp, Wolimierz, Owocowy Festival, S16 Festival, Street Party - Warszawa, Djembe Marathon (Czechy), Drum Djemboree, Around The Rhythm Festival, Ofca - Oleśnicki Festival Cyrkowo-Artystyczny, Festiwal Przenikania, Navigator Festiwal.

www zespołu: link
Spotify: link
FB: link
Instagram: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
Aby korzystać ze strony, wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy i JavaScriptZobacz instrukcję.