Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Sobotnie warsztaty dla rodziców: Relacje w rodzeństwie

Sobotnie warsztaty dla rodziców: Relacje w rodzeństwie

reklama
📅 Data: sobota, 24 października 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wesoła, Jana Pawła II 112, Stara Miłosna (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Ruszamy z kolejną, już trzecią, edycją projektu „Bliżej Rodziców”, który odbywa się dzięki finansowaniu z Dzielnicy Wesoła.

Zapraszamy w jesienne soboty do udziału w warsztatach dla rodziców i opiekunów dzieci w wieku 0-6 lat. Zasady uczestnictwa oraz zapisy – na samym dole.

Warsztaty odbywają się w Niepublicznym Przedszkolu Domek w Wesołej (ul. Jana Pawła II 112, Stara Miłosna) w godz. 10-14.

26.09 „Dziecięca złość”. Kiedy Twoje dziecko wpada w szał, a Ty nie wiesz co robić... Dowiesz się: Czy złość jest „zła”? Czemu służy? Jak interpretować wybuchy złości u dzieci i jak na nie reagować? Jak wspierać dzieci w radzeniu sobie z trudnymi emocjami?

3.10. „Dodaj mi skrzydeł!” Jak wspierać nasze dzieci by rosły w zdrowiu psychoemocjonalnym. Dowiesz się: czym jest poczucie własnej wartości, czym różni się od pewności siebie? Jakie postawy i komunikaty wspierają dziecko, a jakie nie? Czym jest język osobisty i dlaczego warto go stosować?

10.10. „Rodzicielskie granice”. Dowiesz się: Czym są granice w rodzicielstwie? W jaki sposób możemy budować autorytet osobisty w rodzinie? Dlaczego umiejętność mówienia „nie” jest ważna w relacjach z innymi ? W jaki sposób komunikować swoje granice, nie raniąc innych i siebie?

24.10. „Relacje w rodzeństwie”. Niezależnie czy się biją czy się kłócą... Dowiesz się: Jak radzić sobie z kłótniami dzieci? Jak rozpoznawać indywidualne potrzeby dzieci? Kiedy interweniować, a kiedy pozwalać dzieciom na samodzielne poszukiwanie rozwiązania? Jakie komunikaty wzmagają rywalizację między dziećmi, a co może im pomóc wzajemnie się usłyszeć? Jak wspierać dzieci, gdy pojawia się nowy członek rodziny?

Prowadzący:
trener wiodący: Marta Stasiełowicz, trener pomocniczy: Adelina Gołębiowska/Agnieszka Janowska/Karolina Kołbyk
Więcej o nas: link

Formularz zapisów na warsztaty WRZEŚNIOWE >> link
Formularz zapisów na warsztaty w PAŹDZIERNIKU >> link

Udział bezpłatny! Projekt finansowany z Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy.
Liczba miejsc ograniczona! Nie zapisuj się, jeśli nie jesteś pewny/a, że weźmiesz udział, nie zajmuj miejsca innym!

Na warsztatach obowiązują zasady sanitarno-epidemiologiczne: przyjdź w maseczce, nie przychodź, jeśli nie czujesz się zdrowy i/lub miałeś kontakt z osobą zarażoną koronawirusem, zdezynfekuj ręce przed wejściem na salę (płyn do dezynfekcji będzie dostępny przez cały czas trwania warsztatów). Jeśli po udziale w warsztatach dowiedziałeś się, że możesz być chory na koronawirusa – niezwłocznie nas o tym poinformuj!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)