Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wypłyń na szerokie wody!

Wypłyń na szerokie wody!
📅 Data rozpoczęcia: środa, 04 marca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📅 Data zakończenia: piątek, 20 marca 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Drogowskazy Kariery 2015 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Szukasz pomocy w wyborze odpowiedniej ścieżki kariery? A może chcesz dowiedzieć się, jak zrealizować wymarzony scenariusz zawodowy? Na wszystkie pytania na temat rynku pracy i możliwości rozwoju swojej kariery znajdziesz odpowiedź już 4 marca podczas ogólnopolskiego programu edukacyjno-biznesowego Drogowskazy Kariery!
Niezależne Zrzeszenie Studentów po raz ósmy zaprasza na cykl szkoleń, warsztatów i case studies, które zostaną poprowadzone przez specjalistów z renomowanych firm, takich jak między innymi Ferrero, Grant Thorton, Jeronimo Martins czy Skanska. Podczas trwania Programu uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy, zmierzyć się z realnymi biznesowymi problemami, ale też poznać specyfikę pracy w konkretnych branżach oraz wymagania potencjalnych pracodawców.
Wydarzenia w ramach Programu odbędą się na 23 uczelniach w 11 miastach: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Tarnowie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.
Ponadto już po raz drugi zostanie przeprowadzony konkurs na najlepszy studencki start-up Odkrycie Rynku. Misją konkursu jest promowanie przedsiębiorczości wśród studentów poprzez wyróżnienie najciekawszych inicjatyw studenckich ostatnich lat. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną te pomysły biznesowe, które cechują się największą innowacyjnością i efektywnością. Wyniki konkursu zostaną przedstawione podczas uroczystej Gali Finałowej w Warszawie.
Szkolenia odbędą się w dniach 4-20 marca 2015. Zapisy rozpoczną się 25 lutego za pośrednictwem strony internetowej: link w zakładce „Zapisy”.
Zapraszamy również na Facebook’a: link.
Program wspiera Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.


To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!