Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
Oglądaj: Brama Cafe, praski serial internetowy
reklama

Królestwo za konia! I Aukcja w Galopie w Art in House

Królestwo za konia! I Aukcja w Galopie w Art in House

reklama
📅 Data: piątek, 23 października 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Dom Aukcyjny Art in House, Al. Jerozolimskie 107 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Koń, jaki jest, każdy widzi – czytamy w pierwszej polskiej encyklopedii Benedykta Chmielowskiego. Czy aby na pewno? W czasie I Aukcji w Galopie przekonacie się, że to czterokopytne stworzenie potrafi przybrać kształty, o których nie śniło się nawet filozofom! Licytacja będzie miała miejsce już 23 października o 19:30 w Domu Aukcyjnym Art in House w Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie. Wydarzenie powstało we współpracy z grupą artystyczną Equitas Equitatum, zrzeszającą twórców zafascynowanych tematyką koni oraz jeździectwa.

Temat przewodni tej aukcji sztuki został potraktowany przez artystów z dużą swobodą twórczą: zobaczycie w nim prace surrealistyczne, oniryczne, akademickie, streetartowe czy abstrakcyjne. Baśnie z rumakami w rolach głównych przedstawi Wam Józef Wilkoń, Adam Kołakowski, Paulina Zalewska, Eugeniusz Ochonko, Anna Malinowska i Malwina de Brade. Realistyczne, klasyczne podejście oraz anatomiczną staranność w rysunku konia dostrzeżecie zaś na obrazach Stanisława Chomiczewskiego, Marka Hołdy, Agnieszki Słowik-Kwiatkowskiej oraz Samanthy Glińskiej.

Mocne barwy, które podkreślają dynamikę końskiego galopu, zdecydowali się Monika Ślósarczyk, Krzysztof Jarocki, Krystyna Róż-Pasek i Joanna Czubak; delikatność zwierzęcej natury ujawnia się z kolei w obrazach malowanych Lucasa Lucaprio, Stanisława Sugintasa, Jolanty Kalopsidiotis, Aleksandra Yasina i Magdaleny Muraszko-Kowalskiej.

Na I Aukcji w Galopie pojawią się także rzeźby: wśród nich patrzy na nas tajemnicza Amazonka Kamili Karst, jest koń trojański Arka Szweda, pędzące trio Ewy Jaworskiej, Pegaz Wojciecha Jarockiego oraz wdzięczny rumak Zbigniewa Jarockiego.

Wszystkie obrazy oraz rzeźby z tej aukcji sztuki będzie można zobaczyć osobiście w czasie wystawy przedaukcyjnej od 19 października do dnia aukcji w godzinach 9:00 – 18:00 w Art in House.

Cały katalog oraz instrukcję licytacji znajdziecie na naszej stronie link

Zapraszamy!

I Aukcja w Galopie
23 października 2020, 19:30 (piątek)
Art in House Dom Aukcyjny
Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

-----
Z uwagi na dynamicznie zmieniające się zasady i ograniczenia sugerujemy sprawdzić, czy organizator nie wprowadził zmian w wydarzeniu.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)