Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Leśne szkice z natury – warsztaty malowania techniką akwareli

Leśne szkice z natury – warsztaty malowania techniką akwareli

reklama
📅 Data: sobota, 17 października 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Samogłoska, ul. Samogłoska 9a lok. 3 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Rysowanie z natury to czysta przyjemność – wycisza rozbiegany umysł i skłania do uważniejszej obserwacji otoczenia – kolorów, kształtów i faktur. Zapraszamy na warsztaty, podczas których pochylimy się nad okazami leśnej przyrody. Spróbujemy przenieść ich urok na papier za pomocą akwareli. Nie martwcie się o materiały plastyczne, będą dostępne na miejscu. 🍂🌱🌰🍄

Warsztaty przeznaczone dla dorosłych i młodzieży 15+.

Zapisy: 👉 link

Prowadzenie: Katarzyna Fronczak
“Jestem aktywnie działająca artystką, instruktorką zajęć plastycznych i fotograficznych, organizatorką interwencji artystycznych wśród dzieci i młodzieży, a czasem „panią od plastyki”.
Moją specjalizacją jest malarstwo, ale chętnie tworzę projekty multidyscyplinarne i angażuję się w zespołową pracę twórczą. Interesuję się szlachetnymi technikami fotografii, lubię mgłę i materiały przezroczyste.
Skończyłam wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie i pracowałam przez długi czas za granicą: w Hiszpanii oraz Francji; obecnie mieszkam w rodzinnej Warszawie.”

WAŻNE INFORMACJE!
W związku ze stanem epidemii COVID-19 działalność MAL Samogłoska odbywa się w nowych rygorach sanitarnych oraz w ograniczonym zakresie. Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic dla uczestników spotkania.

Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)