Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Warsztaty redakcyjne & nowa seria plakatów Loesje

Warsztaty redakcyjne & nowa seria plakatów Loesje

reklama
📅 Data: niedziela, 18 października 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Jaś & Małgosia, al. Jana Pawła II 57 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Warsztaty redakcyjne Loesje to praca z tekstami stworzonymi podczas sesji kreatywnego pisania, na koniec której powstaje nowa seria plakatów.
Spotkanie jest skonstruowane tak, aby mogły w nim wziąć udział również osoby, które nie były wcześniej na żadnych warsztatach Loesje.
🔸 18.10, 16:00 🔸
Wstęp wolny, zapisy od 14.10, od 14:00 >> link

🔸Warsztaty redakcyjne Loesje oparte są na konstruktywnej dyskusji o ideach i wartościach, jakie niosą ze sobą teksty z warsztatów pisania. Zakładają twórczą wymianę pomysłów, dzięki którym hasła zyskują finalne brzmienie.
Po sesji redakcyjnej najbardziej inspirujące teksty stają się plakatami podpisanymi imieniem Loesje i udostępniane są w zasobach na link.

🔸 Jeśli interesujesz się językiem i jego twórczym potencjałem, sprawdź program całego cyklu w Warszawie: link
🔸 Warsztaty w Warszawie są częścią projektu "Język polski jest przyjazny / merda ogonkami", dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Ojczysty – dodaj do ulubionych 2020" oraz ze środków m.st. Warszawa.
🔸 Wydarzenia w ramach projektu odbywają się również w Szczecinie, Hrubieszowie, Poznaniu i Krakowie.
Program: link
🔸 Partnerzy: Pracownia Duży Pokój, La Lucy, No Problem, Jaś & Małgosia, Obserwatorium Językowe Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacja Kultury bez Barier, Radio Kampus, Miejska Biblioteka Publiczna w Hrubieszowie, Środek – Śródmiejski Punkt Sąsiedzki, Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne Oswajanie Sztuki, wSzczecinie.pl, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, Arteteka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

🔸 Loesje [luszje], po polsku Lusia lub Luśka
To pełna energii, wiecznie młoda duchem Holenderka. Użyczyła imienia grupie osób, które wierzą, że plakaty mogą spowodować rewolucję. Podpisane przez nią hasła odzwierciedlają to optymistyczne podejście. Zamiast pouczać, zachęcają do refleksji i dyskusji, a także krytycznego, ale konstruktywnego spojrzenia.
Ich największy zbiór – w kilkudziesięciu językach – dostępny jest na link.
Polskie plakaty dostępne są w linku: link.

🔸🔸 Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją poniższych zasad:
🔸 1. Uczestnicy i uczestniczki samodzielnie zaopatrują się w środki ochrony osobistej – maseczkę lub inną formę zakrycia nosa i ust – oraz noszą je w przestrzeni wydarzenia przez cały czas jego trwania.
🔸 2. Uczestnicy i uczestniczki wyrażają zgodę na pomiar temperatury przez organizatorów przed wejściem do przestrzeni wydarzenia, a także na dokonanie dezynfekcji rąk.
🔸 3. Uczestnicy i uczestniczki potwierdzają, że – według swojej najlepszej wiedzy – w dniu wydarzenia nie są osobami zakażonymi wirusem SARS-CoV-2 ani nie przebywają na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
🔸 4. W uzasadnionych przypadkach – uczestnicy i uczestniczki wyrażają zgodę na udostępnienie danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu oraz służbom porządkowym.

-----
Z uwagi na dynamicznie zmieniające się zasady i ograniczenia sugerujemy sprawdzić, czy organizator nie wprowadził zmian w wydarzeniu.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)