Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Koncert: Gaba Kulka

Koncert: Gaba Kulka

reklama
📅 Data: sobota, 24 października 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, Dom Kultury Zacisze, ul. Blokowa 1 (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Elektroniczna rezerwacja wejściówek: od 12.10.2020, godz. 18.00 - link
Liczba miejsc ograniczona (1/2 widowni).

Koncert live streaming dostępny w dniu wydarzenia na FB >> link

Zapraszamy na koncert Gaby Kulki na Zaciszu. Wokalistka, pianistka i autorka piosenek, wystąpi z zespołem, z którym gra nieprzerwanie od ponad dekady: kontrabasistą Wojtkiem Traczykiem i perkusistą Robertem Raszem. Stęsknieni za graniem muzycy sięgną po utwory z albumu "Hat, Rabbit" i zaprezentują nowe wersje starych piosenek. Nie zabraknie numerów z płyt "Kruche" i "The Escapist", a także utworów, które na oficjalne wydanie jeszcze czekają.

Skład:
Gaba Kulka, śpiew, instrumenty klawiszowe, ukulele
Wojciech Traczyk kontrabas, gitara basowa
Robert Rasz perkusja

Gaba Kulka
Oficjalnie karierę muzyczną rozpoczęła w 2006 roku od samodzielnie nagranej i wydanej własnym sumptem płyty „Out”. To wtedy zaczęły zauważać ją media i rosnąca publiczność. Jednak przełomem był wydany z wielkim hukiem trzy lata później „Hat, Rabbit”. Posypały się laury: „Mateusz” radiowej Trójki, nominacja do paszportu Polityki, złota płyta i doskonałe recenzje, a także Fryderyk dla „wokalistki roku”.
Chwilę później światło dzienne ujrzał „Sleepwalk”, wspólne dzieło Gaby i znanego m.in. z zespołu Futro, Konrada Kucza. Był to pierwszy z licznych i różnorodnych projektów, w jakich artystka wzięła udział (od piosenek Iron Maiden w autorskich aranżacjach zespołu Baaba po piosenki Wojciecha Młynarskiego) zanim publiczność mogła usłyszeć kolejny w pełni autorski, premierowy album: długo wyczekiwany, świetny „The Escapist” wydany w 2014 roku.
Na płycie słychać jak wyraźnie zarysował się muzyczny charakter Gaby i towarzyszącego jej od kilku lat na koncertach i w studiu składu muzyków. Czuć silne inspiracje gigantami piosenki lat 70., jazzem i folkiem, ale i krzykliwymi latami 80. - w singlowym utworze „Wielkie wrażenie”.
We wrześniu 2016 ukazało się nowe wydawnictwo Gaby zatytułowane „Kruche”. Album zebrał bardzo dobre notowania u recenzentów. Obecnie artystka przygotowuje nowy, autorski materiał.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Koncerty Gwiazd” – Budżet Obywatelski 2020.

-----
Z uwagi na dynamicznie zmieniające się zasady i ograniczenia sugerujemy sprawdzić, czy organizator nie wprowadził zmian w wydarzeniu.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)