Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Nuty Wielkiego Pasterza

Nuty Wielkiego Pasterza

reklama
📅 Data: sobota, 17 października 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Kościół św. Augustyna w Warszawie (pokaż na mapie)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Muzyka góralska, stylistyka jazzowa i klasyczne brzmienie chóru - to wszystko w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki, Warszawskiego Chóru Międzyuczelnianego i towarzyszących im instrumentalistów.

"Nuty Wielkiego Pasterza" to autorski program lidera zespołu - Krzysztofa Trebuni-Tutki, który przed laty do udziału w projekcie zaprosił nas - Warszawski Chór Międzyuczelniany. Koncert jest muzycznym wspomnieniem Papieża Polaka, blisko związanego z górami i ludźmi gór, postaci szanowanej przez wielu, niezależnie od prezentowanego światopoglądu czy wyznawanej religii. Słowem i czynem starał się łączyć, nie dzielić i ten właśnie aspekt jego działalności podkreśla narracja koncertu.
Pozostając wydarzeniem artystycznym, koncert skłania jednocześnie do refleksji o sprawach ważnych i uniwersalnych. Koncert prowadzony jest przez Krzysztofa Trebunię-Tutkę, który w barwny i zajmujący sposób prezentuje postać Jana Pawła II z perspektywy górali, w tym szczególnie członków swojej rodziny. Komentarz autora to głównie wspomnienia, refleksje, anegdoty związane ze spotkaniami ludzi Podhala z Papieżem. Utwory wykonywane podczas koncertu dopełniają tę opowieść.
W trosce o wzajemne bezpieczeństwo przypominany o zasłanianiu nosa i ust oraz zachowaniu odpowiedniego dystansu podczas koncertu.

Koncert współfinansowany ze środków m. st. Warszawy.
Wstęp wolny

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)