Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Twój Drag Brzmi Znajomo on-line: Drag Horror Story

Twój Drag Brzmi Znajomo on-line: Drag Horror Story
📅 Data: sobota, 31 października 2020

⌚ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: 💻 online (informacje dotyczące transmisji w opisie wydarzenia)

💲 Podczas wydarzenia prowadzona jest zrzutka za udział

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Booooooom Dzieciaczki! 👻☠️👹
Teraz znów możecie się bać, bo wracamy z Waszym ulubiony drag show on-line. Twój Drag Brzmi Znajomo: Drag Horror Story – czyli edycja na sezon koszmarów i strachów, guseł i zaduszek. Tym razem to będą prawdziwe opowieści z krypty, gęsia skórka, że aż włosy staną dęba, no może nie mi.

👻☠️👹
Na kolejne trudne czasy, kolejna edycja Twój Drag Brzmi Znajomo! Idealna na halloweenową posiadówkę w zaufanym i bezpiecznym gronie. Zarezerwujcie sobie czas i miejsce przed kompem, telewizorem lub innym urządzeniem, gdzie oglądacie show. Złapcie swoje ulubione snaki i napitki, a resztą zajmiemy się my, Wasze ulubione dragsy. Obiecujemy mnówsto cukierków i jeszcze więcej psikusów!

👻☠️👹
Straszyć Was będą:
Babcia Chlamydia 👻 Black Diva 👻 Christina Corpse 👻 Drag King Heroes: Drag King Pantofel, Drag King Jack Strong, Drag Queer Transformers, Drag Queen Amethyst Heart 👻 KaKatharsis + Amba Fatima + Vipera 👻 Lola Eyeonyou Potocki 👻 Mariolkaa Rebell 👻 Paranoia👻 Shady Lady 👻 Sir Johny D’Arc 👻 Vrona 👻 Twoja Stara

👻☠️👹
Do zoooooooobaczenia w sobotę 31.10 o godzinie 21:00. Show oczywiście transmitowane będzie Facebooku >> link oraz na twitch >> link

Strach się bać, co to będzie, co to będzie, ciemno wszędzie, głucho wszędzie.

❤🧡💛💚💙💜🖤
Wydarzenie nie jest biletowane, ale liczymy na Wasze tip na zrzutce. Zamiast ticketów cegiełka Waszej miłości i wsparcia. Wrzucajcie tipy na wynagrodzenie dla artystów. Dziękujemy!
Ponownie nadchodzi trudny czas. Czas zamkniętych klubów, odwoływanych wydarzeń i przekładanych na później eventów. Wracamy do Was z rozrywką on-line, by móc mieć kontakt z naszą publicznością, ale także z naszą sztuką. Ponownie wiele i wielu z nas straciło możliwość pracy, a więc stałego zarobku. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami znów, że wspieracie nas, także waszymi wrzutkami.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach: impreza inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę