Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Online! Klub Komediowy & Jerzy Bralczyk, „Do domu!!!”

Online! Klub Komediowy & Jerzy Bralczyk, „Do domu!!!”

reklama
📅 Data: sobota, 21 listopada 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)

💰 Udział w wydarzeniu jest płatny do 20 zł za osobę
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Wszystkich domatorów i tych, którzy odkryli swoje mieszkania i domy na nowo podczas tegorocznej domowej kwarantanny, zapraszamy na spektakl improwizowany z udziałem profesora Jerzego Bralczyka, wybitnego specjalisty w zakresie języka mediów, reklamy i polityki, autorytetu w dziedzinie języka polskiego, autora m.in. bogato ilustrowanego leksykonu pt. „Do domu!!!” (wyd. BOSZ, 2020). Jest to kolejny po „Jeść!!!” i „W drogę!!!” przewodnik po słowach i ich znaczeniach.

Czytelnicy, a także widzowie spektaklu, zwiedzą salon, kuchnię i jadalnię, ale też alkowę i buduar, zajrzą do spiżarni i lodówki, ocenią, co jest bardziej wygodne: kanapa, tapczan czy wersalka, będą podziwiać żyrandole i etażerki, a na koniec wyjdą na balkon, a może taras lub werandę – z pewnością jednak nie będą się snuli z kąta w kąt! To wszystko w towarzystwie profesora Bralczyka, który tym razem odwiedzi nas wirtualnie! Na żywo, online przeczyta wybrane przez widzów fragmenty swojej nowo wydanej książki, a także skomentuje zagrane przez improwizatorów sceny.

Spektakl będzie się odbywał z udziałem publiczności (z zachowaniem wymaganych obostrzeń i zasad bezpieczeństwa sanitarnego), a także będzie streamowany (z możliwością wykupienia dostępu do transmisji).

Bilety: 18,99 zł

Bilety na spektakl online można kupić poprzez opcję KUP DOSTĘP w wydarzeniu na Facebooku (link poniżej). Do oglądania nie będzie potrzebny żaden link! Wystarczy wejść na wydarzenie, wykupić dostęp i cieszyć się transmisją (link poniżej).

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)