Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Rozmowy z Liderami: Norbert Biedrzycki (Microsoft)

Rozmowy z Liderami: Norbert Biedrzycki (Microsoft)
📅 Data: środa, 09 grudnia 2020

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (informacje dotyczące transmisji w opisie wydarzenia)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Jakim być liderem, aby w dzisiejszym świecie osiągnąć sukces? W jaki sposób przekonać ludzi do swojej wizji i celu? Co robić, by motywować zespół? Jak przez odpowiednie przywództwo zbudować przewagę konkurencyjną firmy? Czy bycia liderem można się nauczyć? Jak rozwijać swoje kompetencje przywódcze? Na te pytania szukamy odpowiedzi podczas webinarów cyklu „Rozmowy z Liderami”, w którym spotykamy się z przedsiębiorcami, menedżerami, ekonomistami, liderami zmian społecznych oraz innymi praktykami zarządzania. Rozmawiamy o tym, czym jest skuteczne zarządzanie i co tak naprawdę znaczy „być dobrym liderem”.

Na powyższe pytania odpowie Norbert Biedrzycki, Head of Services CEE w Microsoft, gdzie kieruje usługami firmy w 36 krajach. Zajmuje się doradztwem biznesowym i konsultingiem technologicznym, w szczególności w takich obszarach, jak Big Data, sztuczna inteligencja, aplikacje biznesowe, cybersecurity, usługi premium oraz chmurowe. Związany jest również z firmami: Digital McKinsey, Atos Polska, ABC Data, Sygnity, McKinsey & Company czy Oracle. Od lat obserwuje, jak technologie zmieniają nasze życie i pisze o tym na swoim blogu link.

„Rozmowy z Liderami” prowadzi Magdalena Łużniak-Piecha, psycholożka społeczna, wykładowczyni na kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie SWPS, która współpracuje z uniwersytetami w Londynie i Monterrey. Zajmuje się się m.in. tworzeniem i wprowadzaniem techniki gamifikacji w praktyce szkoleniowej, doradczej oraz badawczej, a także badaniem i niwelowaniem patologii organizacyjnych. Szczególnie interesują ją techniki radzenia sobie z patologiami osobowości i zaburzeniami komunikacji w organizacjach.

Webinar jest bezpłatny. W czasie spotkania każdy uczestnik może zadawać pytania!

Transmisja odbędzie się na YouTube >> link

Gość
Norbert Biedrzycki - Head of Services CEE w Microsoft. Kieruje usługami firmy w 36 krajach, a ich zakres obejmuje doradztwo biznesowe i konsulting technologiczny, w szczególności w takich obszarach, jak Big Data, sztuczna inteligencja, aplikacje biznesowe, cybersecurity, usługi premium oraz cloud. Wcześniej. w roli Vice President Digital McKinsey, był odpowiedzialny za region CEE oraz usługi łączące doradztwo strategiczne i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych: od kompleksowej transformacji cyfrowej, przez szybkie wdrożenia aplikacji biznesowych, rozwiązania i analizy Big Data oraz biznesowe zastosowania sztucznej inteligencji, po rozwiązania blockchain i IoT. Pełnił również funkcję CEO i Prezesa Zarządu w Atos Polska, CEO w ABC Data oraz w Sygnity. W McKinsey & Company (Londyn, Monachium, Warszawa) pracował jako partner, prowadząc strategiczne doradztwo dla klientów z różnych sektorów z zakresu Strategy, Change Management i Innovation. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora Działu Usług Doradczych w Oracle. Od lat obserwuje, jak technologie zmieniają nasze życie i pisze o tym na swoim blogu link, link.

Prowadząca
dr Magdalena Łużniak-Piecha - Doktor psychologii. Pracuje jako coach, szkoleniowiec i wykładowca akademicki. Specjalizuje się w społecznej psychologii organizacji. Buduje i wdraża systemy wspierające efektywność podejmowania decyzji menedżerskich. Prowadzi szkolenia z zakresu Zarządzania Potencjałem Osobistym, Coachingu, Negocjacji i Zarządzania Zespołami Międzykulturowymi. Pisze podręczniki e-learningowe, regularnie komentuje najnowsze fenomeny i zjawiska społeczne w programach publicystycznych TVN i TVNBiS. Ekspert w europejskim programie badawczym Emopowerment through Liquid Integration of Migrant Youth in Vulnerable Conditions (MIMY). Pracuje badawczo i wdrożeniowo, buduje politykę unijną związaną z wykorzystywaniem potencjału intelektualnego młodych migrantów w Unii Europejskiej.

Termin i miejsce:
9 grudnia 2020 r., godz. 18.00–19.00,
Spotkanie odbędzie się online na YouTube >> link

Do zobaczenia online! 😊

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach: spotkanie wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧