Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

5. Młodzieżowe Warsztaty Reportażu

5. Młodzieżowe Warsztaty Reportażu

reklama
📅 Data: wtorek, 24 listopada 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop
Stowarzyszenie FILMFORUM zaprasza na Młodzieżowe Warsztaty Reportażu. Zajęcia odbywać się będą w formule online w poniedziałki, wtorki i piątki, od 24 listopada do 18 grudnia 2020 roku (w godzinach 17:00 – 19:15). W warsztatach mogą wziąć udział osoby w wieku od 16 do 24 lat.

Opiekunem artystycznym warsztatów jest prof. Maria Zmarz-Koczanowicz – wybitna dokumentalistka, wieloletnia wykładowczyni Szkoły Filmowej w Łodzi.

Celem projektu jest poznanie i praktyczne doświadczenie wszystkich etapów procesu produkcji reportażu filmowego i telewizyjnego – od budowania koncepcji, zbierania dokumentacji i pisania scenariusza, po zdjęcia, montaż, emisję i proces dystrybucji. Podczas serii webinariów, warsztatów online oraz konsultacji internetowych, pod okiem profesjonalistów, uczestnicy zrealizują krótkie reportaże filmowe, będące subiektywnym, wnikliwym spojrzeniem na otaczającą rzeczywistość. Organizatorzy mają nadzieję, że powstałe etiudy filmowe, będące efektem realizacji projektu, staną się autentycznym głosem pokolenia, dotykającym prawdziwych emocji, prezentującym wielowymiarowy obraz rzeczywistości i dotykającym realnych aspektów życia młodych Polaków.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie smartfona ze sprawnie działającym aparatem fotograficznym z możliwością nagrywania wideo.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy >> link

Ze względu na obowiązujący na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii i konieczność zastosowania się do bieżących wytycznych, dotyczących bezpieczeństwa epidemiologicznego projekt w roku 2020 będzie realizowany za pośrednictwem sieci Internet.
Organizatorem 5. Młodzieżowych Warsztatów Reportażu jest Stowarzyszenie FILMFORUM.
Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)