Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Grudniowe Upudlenie – koncert Łydki Grubasa i inauguracja kanału ŁTV

Grudniowe Upudlenie – koncert Łydki Grubasa i inauguracja kanału ŁTV

reklama
📅 Data: sobota, 12 grudnia 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
wspiera nas
Opti Taxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na wydarzenie, które będzie miało dwa wymiary. Pierwszy z nich jest stricte muzyczny, 12 grudnia bowiem zagramy dla Was pełny, profesjonalnie przygotowany i bezpłatny koncert on-line. I będzie to coś, czego jeszcze nie graliśmy – cały koncertowy set został przearanżowany i zostanie wykonany w formie akustycznej! Oczywiście – w jak najbardziej łydkowym i rock and rollowym wydaniu, żadnych smutów! Półśrodków nie przewidujemy – robimy pełną produkcję z zawodowego studia nadawczego, żeby zapewnić Wam najwyższy poziom dźwięku i obrazu.

Wymiar drugi – to start czegoś, co wstępnie nazywamy „telewizją” - czyli kanału youtubowego ŁTV. Czasy są trudne, ale z nas dość przekorne bydlaki, im więcej kłód pod nogi, tym dziwniejsze pomysły przychodzą nam do głowy. Mamy bardzo dużo pomysłów okołomuzycznych, żeby ich nie mieszać z działalnością typowo zespołową, ale żeby móc je zebrać w jakąś spójną całość – spróbujemy ukąsić coś na kształt telewizji! Spodziewajcie się absolutnie wszystkiego, bo jeśli chociaż część tego, co nam powpadało bo głowy uda się zrealizować, to będzie się działo.

Poza tym – czyż nie pięknie będzie wyglądać logo ŁTV w narożniku każdego naszego filmiku?

Koncert jest bezpłatny, gramy dla Was – jednak tradycyjnie, jeśli lubisz nasze granie, spodoba Ci się występ – możesz nam sypnąć, kupując dobrowolny „bilet”, zwany przez nas „nałydkiem”. Kwota do wyboru, wedle uznania dla naszych wysiłków. Z góry dzięki! Jako, że nie chcemy nic za darmola, wszyscy wpłacający „nałydki” otrzymają w gratisie link do ściągnięcia całkiem nowego utworu Łydki - singla, który ukaże się w grudniu! Będzie to zupełnie nowy utwór, nagrany studyjnie.
Link do dobrowolnych naŁydek: link

Zapraszamy 12 grudnia przed ekrany, gramy, bawimy się, postaramy się Wam zapewnić jak najlepszą atmosferę i kawał dobrej muzyki! Uwaga – koncert będzie do obejrzenia na żywo i zostanie na kanale do 13.12.2020, natomiast nie będzie dostępny na stałe do obejrzenia!

Widzimy się w sobotę, 12.12.2020, godzina 19.30!
Transmisja na YouTube >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)