Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Warszawa na święta – warsztaty z dekoracji less waste

Warszawa na święta – warsztaty z dekoracji less waste

reklama
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 28 listopada 2020

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 29 Listopada 2020

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
Ten rok przyniósł nam wiele nowych wyzwań. Warszawiacy wielokrotnie pokazali jak możemy się wspierać, kiedy bycie razem jest trudne. Myśląc o świętach przygotowaliśmy dla mieszkańców liczne niespodzianki. Mamy nadzieję, że udział w nich sprawi Wam radość i zapewni miłe chwile. Z proponowanych aktywności będziecie mogli skorzystać w bezpiecznym domowym zaciszu i zaangażować w nie nawet najmłodszych. Niech wspólne oczekiwanie na święta będzie jeszcze bardziej rodzinne i inspirujące.

Zapraszamy na warsztaty z tworzenia świątecznych dekoracji less waste, podczas których razem z Kasią Ogórek, twórczynią najpopularniejszego w Polsce bloga z kategorii „Zrób to sam” – twojediy.pl. Pokażemy jak z rzeczy, które pozornie nadają się do wyrzucenia stworzyć efektowne ozdoby bożonarodzeniowe. To idealna propozycja na wspólne spędzanie czasu, kreatywną zabawę oraz jednocześnie dobre działanie dla środowiska.

W sobotę 28 listopada, o godz. 16 dowiecie się jak z papierowych torebek wyczarować niezwykłą gwiazdę, która w każdym wnętrzu stworzy świąteczny klimat. Wykorzystamy niepotrzebne już torebki śniadaniowe, papierowe torby na zakupy i inne opakowania, które wpadną nam w ręce.

W niedzielę, 29 listopada, o godz. 16 wspólnie stworzymy lampiony i łańcuch na choinkę ze skórek pomarańczy. Ozdoby nie tylko będą się pięknie prezentować, ale także wspaniale pachnieć. Dodatkowo można mieć pewność, że własnoręczne wykonanie tych świątecznych dekoracji oraz danie drugiego życia rzeczom przyniesie ogromną satysfakcję.

Emisja obydwu warsztatów odbędzie się na Facebookowym profilu Miasta Stołecznego Warszawy >> link

Warsztaty są świetnym pretekstem do spędzenia niezapomnianego czasu w rodzinnym gronie. Do stworzenia dekoracji wykorzystamy rzeczy, które bez trudu znajdziemy w swoich domach, a nawet planowaliśmy wyrzucić – więc udział w warsztatach nie wymaga specjalnych przygotowań. Blogerka krok po kroku przeprowadzi widzów przez cały proces tworzenia ozdób.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)