Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Jestem z Józefowa: Nuno & The Mooz - koncert online

Jestem z Józefowa: Nuno & The Mooz - koncert online

reklama
📅 Data: sobota, 16 stycznia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop
Zarówno Anna Waszkiewicz o pseudonimie artystycznym Nuno, jak i grupa The Mooz podczas swojej muzycznej drogi odkryli niesamowitą moc improwizacji i postanowili połączyć siły. Powstał eklektyczny twór składający się z czterech żywiołów: muzyki elektronicznej przeplatanej jazzową harmonią wokalu, mistycznymi i psychodelicznymi barwami fletu porzecznego oraz spinających wszystko niczym klamra plemiennych rytmów instrumentów perkusyjnych. Ich koncert jest ucztą dla duszy i ciała, teleportem do świata kojących dźwięków i przepięknych historii.

Nuno Anna Waszkiewicz – mieszkanka Józefowa, charyzmatyczna wokalistka o bardzo oryginalnej, ciepłej barwie głosu. Dzięki improwizacji, którą opanowała do perfekcji śpiewając jazz, stała się niepowtarzalną wokalistką live act. Od 2000 r. występuje w najlepszych klubach w kraju u boku znanych didżejów i instrumentalistów z Polski i zagranicy.
Do znaczących osiągnięć artystki zaliczyć można nagrodę główną Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”, Grand Prix na III Rock Open Air Festival, występy na festiwalach w Opolu i Przystanek Woodstock. Z powodzeniem brała też udział w programach telewizyjnych, dochodząc do ścisłego finału w „Śpiewaj i Walcz” oraz „Must be the Music”.

Proponowany Państwu koncert jest kolejnym z cyklu Jestem z Józefowa przedstawiającym artystów mieszkających w naszym mieście.

Transmisja koncertu na kanale YT ( link ), profilu FB ( link ), oraz na stronie www MOK Józefów: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)