
Data rozpoczęcia: wtorek,
12 stycznia 2021

Godzina rozpoczęcia: 11:00

Data zakończenia: piątek,
15 Stycznia 2021

Miejsce:
💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
Trwają ferie zimowe, czyli czas wielkiej laby, ale bez obaw - Zodiak nie pozwoli Wam się nudzić! Przyszykowaliśmy dwa różne scenariusze warsztatów, na które zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-10 lat!
Zapraszamy na cztery spotkania. Dwa z nich przeniosą uczestników na naszą wystawę, której… nikt jeszcze nie widział na żywo! Porozmawiamy sobie o tym, czym była Ściana Wschodnia. Czy oddzielała pokoje lub pomieszczenia? A może, pokryta uchwytami, służyła do wspinania?🤔 Przedstawimy sobie także postać pana Zbigniewa Karpińskiego. Czy wolał kina, czy kawiarnie? A może był miłośnikiem zakupów? O tym i o wielu innych ciekawostkach dowiecie się na warsztatach!
Na dwóch innych warsztatach spróbujemy pomyśleć o miejscu, w którym spędzamy ostatnio ogromną ilość czasu. Co to za miejsce? Oczywiście dom! 🏠🏢⛺️ Czym jest dom i w jak różny sposób ludzie zamieszkują ziemię? Jak mieszka się w mieście, a jak na wsi? Jak mieszkało się kiedyś, a jak wygląda to obecnie? Spotkajmy się na zajęciach pod tytułem „Domologia. O sposobach zamieszkania”!
Warsztaty trwać będą ok. 1-1,5 h i odbędą się na platformie ZOOM (jest możliwość połączenia się przez przeglądarkę, zachęcamy jednak do pobrania aplikacji).
Na każde ze spotkań obowiązują osobne zapisy - linki do zapisów poniżej:
✏️ 12.01, wtorek, godz. 11:00 – Domologia. O sposobach zamieszkiwania:
link
✏️ 13.01, środa, godz. 11:00 – Wspinaczka po Ścianie Wschodniej:
link
✏️ 14.01, czwartek, godz. 12:00 – Domologia. O sposobach zamieszkiwania:
link
✏️ 15.01, piątek, godz. 12:00 – Wspinaczka po Ścianie Wschodniej:
link
Ale to jeszcze nie wszystko - dla wszystkich uczestników mamy mały prezent-niespodziankę - prześlemy go do wszystkich uczestników pocztą, już po zakończeniu spotkania! 🥰
W czasie warsztatów będziemy używać łatwo dostępnych materiałów. Informację co należy przygotować otrzymają państwo mailem. W razie trudności ze skompletowaniem materiałów, można będzie odebrać je w Zodiaku po wcześniejszym umówieniu (
kontakt@pawilonzodiak.pl ).
Uczestnictwo w cyklu jest bezpłatne!
[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]