Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

SEO i content marketing - nowoczesne narzędzia promocji literatury

SEO i content marketing - nowoczesne narzędzia promocji literatury

reklama
📅 Data: czwartek, 28 stycznia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Konieczna rejestracja >> link

Zapraszamy na webinar „SEO i content marketing jako nowoczesne narzędzia promocji literatury”, który poprowadzi Izabela Szymańska oraz Łukasz Walczuk.

Zagadnienia SEO oraz content marketingu nie są pojęciami nowymi, jednakże zmieniające się algorytmy Google oraz postępująca „ślepota contentowa” internautów wymuszają elastyczne podejście do tych narzędzi oraz permanentną obserwację zmian zachodzących na rynku. Podczas webinaru przedstawimy w jaki sposób Empik zdobywa wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google oraz w jaki sposób wykorzystujemy content marketing w promocji książek oraz ich autorów. Webinar poprowadzą Izabela Szymańska oraz Łukasz Walczuk.

Izabela Szymańska – w Empiku od dwóch lat zachęca do czytania, oglądania, słuchania oraz rozwijania wielu innych zainteresowań, a robi to w ramach „Empik Pasje. Magazyn online”. Wcześniej przez kilkanaście lat opisywała kulturalne życie Warszawy i Polski jako dziennikarka stołecznej redakcji „Gazety Wyborczej” oraz „Co Jest Grane”. Współpracowała z wieloma tytułami prasowymi, w tym z „Dużym Formatem”, „Wysokimi Obcasami”, „Zwierciadłem” czy domem produkcyjnym Vision House.

Łukasz Walczuk – od przeszło 10 lat zajmuje się szeroko rozumianym marketingiem online. Specjalizuje się w rozwoju strategii SEO dla sklepów internetowych oraz działaniach content marketingowych. Współpracował z takimi firmami jak Renault, ABB oraz DOZ.pl. W Empiku kieruje zespołem SEO & Content Marketingu.

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań. Webinar przeznaczony jest dla uczestników branżowych – wydawców, autorów i innych osób bezpośrednio związanych z rynkiem książki.

Konieczna rejestracja >> link
Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia.
Przyjęte osoby zarejestrowane otrzymają indywidualny link to udziału w wydarzeniu.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę