Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

NISZA BEZ CISZY - Junk Hustler

NISZA BEZ CISZY - Junk Hustler

reklama
📅 Data: wtorek, 26 stycznia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
PROJEKT NISZA BEZ CISZY
Muzyczna twórczość undergroundu

Projekt "Nisza bez ciszy" to cykl reportaży oraz koncert on-line prezentujący muzyczną twórczość zespołów undergroundowych z Warszawy i okolic. Projekt jest realizowany przez Dom Kultury Świt w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Emisja będzie dostępna dla publiczności w formie online na Fanpage’u Domu Kultury Świt >> link
Do projektu zostały zaproszone cztery zespoły prezentujące odmienne gatunki muzyczne: Junk Hustler (rock/metal/grunge), 2Tea2Room2 (rock alternatywny), Killa Familla (hip-hop alternatywny) i Cze mu nie? (blues rock). Jest to muzyka autorska, która powstaje najczęściej w domowych mikro ośrodkach kultury rzadko wychodząc na światło dzienne. Sprawdzamy - jak ma się polski underground? Wydarzenie prowadzi redaktor Maciej Szajkowski, pomysłodawcą projektu jest Agata Kubrak, a realizacją w pełni zajmuje się DK Świt w Warszawie.

Reportaże:
26 stycznia 2021 godz. 18.00 – Junk Hustler,
23 lutego 2021 godz. 18.00 – 2Tea2Room2,
23 marca 2021 godz. 18.00 – Cze mu nie?, Killa Familla,
Koncert: 27 marca 2021 godz. 18.00

Miejsce: Fanpage Domu Kultury Świt >> link

Realizacja I Dom Kultury ŚWIT
Koncepcja I Agata Kubrak

Junk Hustler - Junk Hustler to formacja z Warszawy. Od 2015 roku zespół występuje w składzie: Marek - wokal i gitara, Michał - gitara, Jacek - bas i Norbert - perkusja. Kapela tworzy muzykę będącą swoistym fusion nurtów grunge, metalu i rocka alternatywnego. Kompozycje zespołu są intensywnie nasycone partiami przesterowanych gitar przypominającymi brzmienie sceny z Seattle i uzupełnione bezkompromisowymi partiami gitary solowej. Utwory kapeli są bardzo zróżnicowane pod względem kompozycyjnym, zachowując swoją oryginalność i utrzymując jednocześnie wspólny mianownik – inspirowany muzyką grunge. Warstwa tekstów skupia się na tematyce egzystencjalnej, relacji międzyludzkich i tym wszystkim co dotyczy emocjonalności człowieka i jego przeżyć, doświadczeń.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę