Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Przy stoliku ze stoikiem – teorie spiskowe

reklama
📅 Data: wtorek, 02 lutego 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Porozmawiajmy z filozofem, bo warto — zawsze warto, a szczególnie w dzisiejszych czasach warto!
Filozofia nie jest hermetyczną abstrakcją dla niezrozumiałych, oderwaniem od życia, ciężką książką napisaną po niemiecku. Filozofia to rozmowa ludzi, którzy są zainteresowani zrozumieniem otaczającego świata. Rozmowa o sprawach całkiem codziennych, znacznie bliższych życiu niż to się wydaje.

W najbliższy wtorek, 2 lutego 2021 r., o godz. 19:00 spotkamy się na Zoomie z pisarzem i filozofem, autorem książek o stoicyzmie – dr Piotrem Stankiewiczem, żeby porozmawiać o teoriach spiskowych: czym są? skąd się biorą? o czym świadczą? dlaczego są ciekawsze niż się może wydawać?

Teorie spiskowe — trudno ich nie zauważyć żyjąc w pierwszej połowie XXI wieku. Są obecne w polityce polskiej i amerykańskiej, są w internecie, są w codziennym życiu. Każdy o nich kiedyś słyszał (nawet jeśli nie wierzy): Ziemia jest płaska? A może rządzą nią reptilianie? A może po prostu szczepionki nie działają? Możliwości są nieskończone... ale teorie spiskowe mówiąc nam o nas samych więcej niż się może wydawać. Co dokładnie? Dlaczego są tak nośne? Skąd się biorą? Co znaczą? O tym wszystkim porozmawiamy z filozofem, dr Piotrem Stankiewiczem. Zapraszamy!

Transmisja na ZOOM >> link
ID spotkania: 841 2260 9174
hasło: ie8t4i

Dr Piotr Stankiewicz (ur. 1983) jest pisarzem i filozofem, autorem książek o stoicyzmie ("Sztuka życia według stoików", WAB 2014, "Does Happiness Write Blank Pages? On Stoicism and Artistic Creativity", Vernon Press 2019, "Manual of Reformed Stoicism", Vernon Press 2020) i współczesnej Polsce ("21 polskich grzechów głównych", Bellona 2018, "My fajnopolacy" Bellona 2019). Prowadzi bloga Myślnik Stankiewicza i stronę stoicką na Facebooku, pisze do "Przekroju", "Tygodnika Powszechnego", "Papaya Rocks" i innych gazet lub czasopism.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę