Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pokaz zdjęć - Borneo

Pokaz zdjęć - Borneo
📅 Data: sobota, 14 marca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Cafe 8 stóp, Ratuszowa 2 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Ewa Mielczarek podróżuje z zamiłowania i zawodowo. Absolutnie zakochana w Azji Południowo-Wschodniej i wszystkim co się wiąże z tym regionem. Z każdej wyprawy przywozi tony rękodzieła i tysiące zdjęć. Jak każdy, kto pracuje na etacie, ma raptem 26 dni urlopu, które całkowicie przeznacza na podróżowanie, szukając czegoś pomiędzy zwykłym wypoczynkiem w nadmorskim kurorcie, zwiedzaniem dużych metropolii a piciem wody z kałuży w amazońskiej dżungli.

Blog link powstał z prostej potrzeby utrwalenia wspomnień i dopiero półtora roku temu ujrzał światło dzienne. Skierowany jest głównie do tych, którzy szukają informacji praktycznych oraz inspiracji i odwagi by pójść krok dalej przy planowaniu swoich wakacji a także do tych, którzy lubią podróżować palcem po mapie.

W sobotę 14.03 opowie o swojej największej miłości - Azji Południowo-Wschodniej a konkretnie o malezyjskiej części Borneo. Jeśli chcecie zobaczyć zagrożone wyginięciem orangutany w naturalnym środowisku, zajrzeć w paszczę krokodyla, skosztować najlepszej herbaty lub odkryć prawdziwy raj na ziemi zapraszamy na pokaz zdjęć i prelekcję godz.18.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!