Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Koncert JAZZOWY Keys2Drums

Koncert JAZZOWY Keys2Drums

reklama
📅 Data: czwartek, 25 lutego 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Keys2Drums to jazzowy duet, w którego skład wchodzi tylko perkusista i klawiszowiec. „Łączymy tradycyjne brzmienia z dźwiękami utworzonymi przy pomocy nowoczesnych urządzeń multimedialnych tj. iPada i samplera, co można usłyszeć nie tylko na nagraniach ze studia, ale również na żywo podczas naszych koncertów”. Muzycy grający w zespole to doświadczeni bywalcy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

„Nasza muzyka to własne kompozycje, improwizacje mieszanina elektroniki z klasyką”. Zespół powstał w listopadzie 2016r. Pierwszy koncert odbył się w klubie Jack’s Cinema w Warszawie. W 2017 r. premierę miał teledysk Keys2Drums do utworu „Come With Me”.

Jacek Prokopowicz - Organista (Hammond), pianista, kompozytor współpracował m.in. z gitarzystą Jarosławem Śmietaną, kontrabasistą Piotrem Rodowiczem, perkusistą Adamem Lewandowskim, harmonijkarzem Bartkiem Łęczyckim, Wojciechem Waglewskim, Indios Bravos. Odbył trasy koncertowe z bluesmanami: Kalif Wailin’ Walter, GG Amos, Alvon Johnson, Krissy Matthews, Noel Coutts, Chaz de Paolo a także z Jennifer Batten (gitarzystka Michaela Jacksona), Patsy Gamble (brytyjska saksofonistka smoothjazzowa). W 2012 roku otrzymał I miejsce w ankiecie forum „Okolice Bluesa” dla Najlepszego Klawiszowca 2011r. W 2013 roku zajął II miejsce na klawiszowca roku 2012 w ankiecie kwartalnika Twój Blues.

Adam Grzelak - Na początku pobierał lekcje u kilku nauczycieli z Olsztyna. Bardzo szybko zaczął koncertować w miejscowych klubach. W swoich pierwszych zespołach odniósł też wiele sukcesów na ogólnopolskich festiwalach. W międzyczasie szkolił się prywatnie u takich perkusistów jak Przemek Knopik i Tomek Łosowski. W 2009 roku po namowach Artura Malika przeniósł się do Krakowa. Tam ukończył Krakowską szkołę jazzu i muzyki rozrywkowej w klasie perkusji. W Krakowie koncertował ze znanymi bluesowymi zespołami jak Monkey Business i Blues Mobile. Oprócz tego współpracował z takimi zespołami lub artystami jak: Jack Moore, Khalif Wailin’ Walter, Patsy Gamble, Alvon Johnson, Krissy Matthews, Krzysztof ,,Puma" Piasecki, Charli Green, Art Rock, Kierat, Krystyna Świątecka, Czerwony Tulipan, Krzysztof Piasecki, Jacek Cygan, Anna Grzelak, Harlem. Występuje również w zespole muzycznym Teatru Dramatycznego w Warszawie. Jest nauczycielem w klasie perkusji w warszawskiej Akademii Rocka. Najbardziej lubi grać muzykę, w której, jak sam mówi, czuć serce i groove.

Zapraszamy na transmisję wydarzenia:
na Facebookowym profilu >> link
oraz na YouTube >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę