Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Koncert charytatywny - Z miłości do ludzi i zycia

Koncert charytatywny - Z miłości do ludzi i zycia

reklama
📅 Data: niedziela, 14 lutego 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Centrum Kultury Młodych i Łódzka Akademia Kobiecości przygotowują koncert charytatywny on-line pt. „Z miłości do ludzi i życia”, inaugurujący działalność Akademii.
Koncert połączony jest z akcją charytatywną na rzecz wyjątkowych Kobiet – Mam dzieci z Hospicjum Domowego Fundacji Gajusz.

W muzyczno-poetycką podróż po różnych obliczach miłości zapraszają: Artur Gierula – Dyrektor Centrum Kultury Młodych oraz Monika Mularska-Kucharek – prezeska Łódzkiej Akademii Kobiecości. W koncercie udział wezmą: Teresa Lipowska, Magdalena Michalak, Sylwia Stępień, Krzysztof Stępień, a także dyrektor Hospicjum Domowego Fundacji Gajusz, Ewa Paczkowska.

Koncert zostanie wyemitowany w mediach społecznościowych Centrum Kultury Młodych 14 lutego 2021 r. o godzinie 14.00 >> link

W ramach wydarzenia zostanie przeprowadzona zbiórka on-line na stronie Fundacji Gajusz. Dochód z koncertu będzie przeznaczony na tzw. pomoc „wytchnieniową” dla mam dzieci z Hospicjum Domowego, które na ogół rezygnują nie tylko z pracy, żeby zająć się ciężko chorym dzieckiem, ale także z czasu wolnego.
Rzeczywistość tych kobiet jest zdominowana przez chorobę ukochanego dziecka, co skutkuje niejednokrotnie pogorszeniem się zarówno sytuacji materialnej, jak i kondycji psychicznej.

Koncert objęty jest honorowym patronatem Prezydent Miasta Łodzi pani Hanny Zdanowskiej oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej pana Marcina Gołaszewskiego.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę