Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Jak zrobić dobry podkast? WEBINARIUM

Jak zrobić dobry podkast? WEBINARIUM

reklama
📅 Data: czwartek, 18 lutego 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Webinarium „Jak stworzyć dobry podkast?” to pigułka wiedzy dla osób zainteresowanych stworzeniem swojego pierwszego programu.

Podczas spotkania zostaną omówione najważniejsze kroki – od stworzenia koncepcji, poprzez nagrania, montaż aż po publikację pierwszego odcinka. Webinarium będzie nie tylko szansą do zastanowienia się, jaki powinien być dobry podkast, ale także będzie skłaniał do dźwiękowych poszukiwań, dzięki którym twórca wyróżni się w podkastowym urodzaju.

W części wykładowej uczestnicy zajrzą do kuchni produkcyjnej podkastów „Wolne ścieżki”, „non/fiction na ucho” oraz „Jest historia!” i otrzymają garść praktycznych wskazówek, które pomogą im w pierwszych realizacjach audio.

Webinarium poprowadzi:
Martyna Wojtkowska – reporterka, dokumentalistka z wykształcenia i zamiłowania. Publikowała w „Tygodniku Powszechnym”, „Gazecie Wyborczej”, „magazynie non/fiction”, „Zwykłym Życiu”. Nominowana do nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej oraz „Człowiek z pasją” Interii. Jej reportaże znalazły się w książkach: „Izrael okiem reportera”, „Światła małego miasta”, „Od samorządu do samorządności”. W latach 2017-2019 reporterka radiowej Trójki. Autorka podkastu „Wolne ścieżki”, współtwórczyni podkastów „non/fiction na ucho” i „Jest historia!”.

Rejestracja >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę