Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

SysOps/DevOps MeetUp Online #29

SysOps/DevOps MeetUp Online #29

reklama
📅 Data: czwartek, 04 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
waw4free jest wspierane przez Opti
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
🔥 Zapraszamy na SysOps/DevOps MeetUp Online #29 🔥
📅 04.03.2021 godz. 17:00
💬 Sesja Q&A po każdej prelekcji
💻 Zapisy: link

Harmonogram:
👨‍🏫 17:00 Prelekcja #1: "Jak dostarczyć wygodę i moc usługi chmurowej do centrów danych klienta?" - Radosław Szulgo
👨‍🏫 18:00 OPEN MIKE
👨‍🏫 18:05 Prelekcja #2: "Praktyczne zastosowania Kubernetes Workload Identities" - Emil Dąbrowski

Transmisję oglądać możecie na:
➡️ YouTubie: link
➡️ fanpage’u SysOps/DevOps:link
➡️ stronie: link

-----
"Jak dostarczyć wygodę i moc usługi chmurowej do centrów danych klienta?" - Radosław Szulgo

Czy wiesz, że możesz stworzyć z sukcesem oprogramowanie jako usługę (SaaS) oraz umożliwić wdrożenia lokalne? Pomimo, że zapewnienie wdrożeń lokalnych jest o jeden poziom trudniejsze, z takich powodów jak problemy z utrzymaniem, rozmiarami sprzętu czy konfiguracją, istnieje kilka znanych przykładów, jak to zrobić dobrze - AWS Outposts lub Google Anthos. Radek Szulgo podzieli się lekcjami wyciągniętymi z tego, jak odniósł sukces z Dynatrace Managed. Podczas tworzenia nowoczesnego modelu wdrażania lokalnego uwzględnił trzy najważniejsze aspekty, o których opowie. Są to: proaktywna pomoc techniczna, automatyczne dostarczanie aktualizacji i podejście do zerowej konfiguracji. Ta prelekcja powinna zainspirować Was do rozszerzenia oferty oprogramowania z SaaS na efektywne lokalne wdrożenia.

Radosław Szulgo - pracuje jako techniczny kierownik produktu w firmie Dynatrace. Ma ponad 11-letnie doświadczenie na rynku monitorowania aplikacji jako programista i lider. Aktualnie zajmuje się budowaniem efektywnego dostarczania oprogramowania w chmurze jako serwis oraz w centrach danych klienta. Jest dużym entuzjastą zwinnego wytwarzania oprogramowania. Po godzinach pracy, Radek, jako były piłkarz ręczny, jest aktywny sportowo oraz interesuje się rozwojem osobistym.

-----
"Praktyczne zastosowania Kubernetes Workload Identities" - Emil Dąbrowski

Emil Dąbrowski przedstawi w jak w łatwy sposób można podnieść bezpieczeństwo wykorzystując Workload Identities. Opowie w jaki sposób zbudować aplikację, w której mikroserwisy będą miały dostęp tylko do wybranych zasobów w Google Cloud Platform. Tego typu podejście zapewnia znacznie większy poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie pozwala w elastyczny sposób zarządzać uprawnieniami. Co więcej, w trakcie spotkania Emil zaprezentuje funkcjonującą aplikację w oparciu o to podejście.

Emil Dąbrowski - Google Cloud Professional Architekt / Developer / DevOps i Certified Kubernetes Admin i Developer w firmie Devoteam Cloud Services. Jest autoryzowanym trenerem Google Cloud Platform, a także ekspertem w obszarze Google Cloud Platform w społeczności Google Developer Expert. Od 25 lat zajmuje się profesjonalnymi rozwiązaniami informatycznymi. Realizował projekty dla dużych organizacji w obszarze przetwarzania i przechowywania danych, bezpieczeństwa i sieci. Aktualnie zajmuje się konteneryzacją, bezpieczeństwem chmury publicznej i rozwiązaniami z obszaru AI.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
zachęcamy do wsparcia wybranych fundacji