Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Laura Pawela "Psiakość". Wernisaż z miarką

Laura Pawela "Psiakość". Wernisaż z miarką

reklama
📅 Data: sobota, 13 lutego 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, LELE Art Space, Lelechowska 5 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Najnowsza wystawa Laury Paweli stanowi próbę krytycznego wglądu w przebieg procesu twórczego na wszystkich etapach powstawania nowego dzieła sztuki oraz namysł nad powracającymi w twórczości artystki pytaniami o przeszłość i społeczne odczuwanie czasu. Przedstawione prace pochodzą z cyklu “Frames”, opartego na zamyśle odwzorowania technikami rzeźbiarskimi skaz pojedynczych klatek filmowych gromadzonych przez Pawelę w prywatnym archiwum znalezionych, zniszczonych fragmentów audycji telewizyjnych, fabuł i dokumentalnych materiałów wideo. Na wystawę składają się niepokazywane dotychczas w Warszawie rzeźby, instalacje, zdjęcia oraz gryzak i wielkoformatowa projekcja.

Podczas wernisażu prosimy o zachowanie pomiędzy sobą 2-metrowych odstępów (nie dotyczy odstępów pomiędzy opiekunami a dziećmi w wieku do lat 12), założenie maseczek zakrywających nos i usta (nie dotyczy dzieci w wieku do lat 4 i osób zwolnionych z tego obowiązku na mocy przepisów prawa) i dezynfekcję rąk środkiem znajdującym się przy wejściu do budynku i wejściu do sali wystawowej. Galeria znajduje się na pierwszym piętrze, w sali jednocześnie może przebywać do 20 osób. Dziękujemy!

Pokaz został zrealizowany we współpracy z Funduszem Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS oraz dzięki stypendiom Miasta Stołecznego Warszawa i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Produkcja: zespół galerii LELE Art Space i Jarosław Czyszczon, grafika Karol Tyczyński, współpraca ekrany.com.pl

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę