Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Kolej Transsyberyjska - 9288 km z Moskwy do Władywostoku

Kolej Transsyberyjska - 9288 km z Moskwy do Władywostoku

reklama
📅 Data: sobota, 20 lutego 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Serdecznie zapraszam na prelekcję podróżniczą on-line o Kolei Transsyberyjskiej.

Kolej Transsyberyjska - marzenie każdego miłośnika podróży i pasjonata wschodnich klimatów. Od ponad 100 lat stanowi swoisty "kręgosłup" Rosji spajając jej azjatycką i europejską część.
Zapraszam na przejazd 9288 kilometrów z Moskwy do Władywostoku. Opowiem o historii powstania Kolei Transsyberyjskiej i o współczesnych realiach podróży. Oczywiście nie będzie to tylko podróż pociągiem z punktu startu do mety. Po drodze będziemy zatrzymywać się i zwiedzać wiele interesujących rosyjskich miast - m.in. Krasnojarsk, Irkuck, Ułan-Ude czy Władywostok. Na naszej trasie znajdzie się naturalnie również "perła Syberii", czyli Jezioro Bajkał.
W trakcie spotkania skupię się także na poradach praktycznych dotyczących organizacji podróży Koleją Transsyberyjską - opowiem ile czasu potrzeba na taką podróż, jak się spakować, wyżywić i ile to wszystko kosztuje.

Na prelekcję zapraszam w sobotę 20 lutego 2021 roku. Zaczynamy o godzinie 18:00. Spotkanie potrwa około półtorej godziny i będzie transmitowane na fanpage’u >> link
By uczestniczyć w prelekcji po prostu odwiedź fanpage Wostok Podróże - transmisja będzie widoczna w pierwszym poście. Prelekcja będzie zarchiwizowana i pozostanie udostępniona do późniejszego odtworzenia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Jeśli jednak ktoś ma życzenie docenić moją pracę nad prelekcjami, można to zrobić poprzez szybki przelew Blik/Revolut na numer 664 474 323 albo tradycyjnie na konto: 58 1140 2004 0000 3202 4285 4338. Z góry dziękuję!

Do zobaczenia!

Spotkanie poprowadzi Tomasz Jeżowski - pilot wycieczek, pasjonat historii i podróży, zainteresowany wszystkim, co położone na wschód od Bugu. Od lat oprowadza polskich turystów po Rosji, Ukrainie i państwach kaukaskich. Wyprawy na Wschód łączy z pracą przewodnika miejskiego po Krakowie.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę