Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Premiera debiutanckiego singla “Niepamięć” - D Z I U K

reklama
📅 Data: niedziela, 28 lutego 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 0:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
waw4free jest wspierane przez Opti
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Utwór “Niepamięć” zapowiada debiutancki album DZIUKA - nowego artysty na polskiej scenie muzycznej. Romantyczny utwór w rytmie electro - pop. Singiel dostępny w sieci od 28 stycznia.

Singiel „Niepamięć” to autorska produkcja Tomasza Dziuka powstała we współpracy z producentem Bartoszem "KOSHE" Koszewskim. DZIUK jest nie tylko wykonawcą, autorem tekstu i linii melodycznej piosenki, ale również scenarzystą i producentem teledysku do utworu.
“Niepamięć” to wyznanie miłosne, opowieść o uczuciach, a także opis stosunku autora do otaczającej rzeczywistości DZIUK podkreśla szczerość wizerunku i wierność wartościom, które przelane w tekst piosenki mają na celu zarażanie pozytywnym podejściem do życia. Ciekawa linia melodyczna i nowoczesna instrumentalizacja podkreślają wokal artysty i autentyczne przesłanie utworu.
Singiel zapowiada debiutancki album DZIUKA, który ukaże się w tym roku. Możemy spodziewać się sporej dawki energicznych kawałków w rytmach nowoczesnego popu z zaskakującymi teledyskami, każdy z innym i ważnym dla artysty przesłaniem. W utworach DZIUKA dostrzegalne są elementy symboliki religijnej, które w połączeniu z autorskimi scenariuszami tworzą unikalne historie.

UTWÓR DO ODSŁUCHU NA YouTube: link

Tomasz Dziuk (rocznik 1988) pisze teksty piosenek, gra na gitarze akustycznej i komponuje. Tworzy muzykę electro - pop, produkuje własne teledyski i ceni sobie dobry show. Prawnik i politolog z wykształcenia, muzyk z pasji. W swoich utworach łączy nowoczesne brzmienie z symboliką religijną. Nagrywa covery znanych hitów, budując zróżnicowany repertuar: od Eugeniusza Bodo przez amerykańskiego rocka po pieśni kościelne. Swoje muzyczne interpretacje regularnie publikuje na aktywnym kanale na Youtubie. Śpiewa w języku polskim i angielskim. Ma na koncie występy w warszawskich klubach. Największą wartość dla niego stanowi szczerość i autentyczność na scenie i poza nią. W życiu prywatnym interesuje się także historią i polityką, ale zdecydowanie najbardziej rozwija swoje muzyczne zainteresowania. Pragnie zarażać swoją pasją przyszłe pokolenia. Aktualnie pracuje nad debiutancką płytą.
Facebook: link
Instagram: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
zachęcamy do wsparcia wybranych fundacji