Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Turniej Tańca Breakdance. DOUBLE KICK VOL.1

Turniej Tańca Breakdance. DOUBLE KICK VOL.1
📅 Data: sobota, 14 marca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 12:00

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, DOM KULTURY „ZACISZE” W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST.WARSZAWY, ul. Blokowa 1, 03-641 Warszawa, tel. 22 679 84 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Golden Match Prezents DOUBLE KICK VOL.1
Turniej Tańca Breakdance o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

14 marca 2015, sobota
Start: godz. 12.00
Zawody trwają: 12.00-20.00
Wstęp: Publika Free
Zawodnicy: 10 zł

Dom Kultury Zacisze po raz pierwszy zaprasza na Turniej Tańca Breakdance o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. O godz. 12 sala teatralna DK Zacisze zamieni się w swoiste pole walki najlepszych B-Boys i B-Girls, którzy zmierzą się w pojedynkach 2vs2, 1vs1. Staną naprzeciw siebie i zrobią wszystko, aby nawzajem „pokonać się” w wykonywanych ruchach.
Na oczach widzów stoczy się także bitwa wśród najmłodszych Kids Battle.

Zasady:
W zawodach mogą wziąć udział wszystkie grupy amatorskie, a także członkowie klubów i stowarzyszeń.

Turniej Główny będzie rozgrywany na zasadzie bitew tanecznych w systemie pucharowym - słabszy odpada, wygrany przechodzi dalej. Czas trwania każdej bitwy wynosi 3minut, w półfinale 4 min., natomiast w walce o trzecie oraz o pierwsze miejsce czas trwania walki wynosi 5min.

Kids Battle będzie rozgrywany na zasadzie bitew tanecznych w systemie pucharowym. Czas trwania każdej bitwy wynosi 2 min.

72smoke Bgirl Battle eliminacje będzie rozgrywane na zasadzie bitew tanecznych w systemie pucharowym. Sędziowie wybiorą 8 Bgirl do walk 72smoke czas trwania walk - 15 min.

Footwork contest odbędzie się podczas zawodów. Zapisy na miejscu. Czas trwania walk - 2min.

Kategorie:
Turniej Główny 2vs2
Kids Battle 1vs1
Bgirl Battle 1vs1

Dodatkowo:
Footwork Contest 1vs1
Cypher King
DJ.SPIKE-BREAK DA FUNK
Live Band- Diabelsky LeFonque
Prowadzący:
Duet – Arek Mąka i Sierber
Jury:
BBoy Bartazz, BBoy CzuCZu, Bboy KIDO

Nagrody:

Turniej Główny: 2vs2 "Double Kick"
1 miejsce - 1000zł, puchar i nagrody rzeczowe
2 miejsce - dyplom

1vs1 kids battle
1 miejsce: dyplomy i nagrody rzeczowe
2 miejsce: dyplomy nagrody rzeczowe

1vs1 bgirl battle
1 miejsce 300zł + nagrody rzeczowe

Footwork
1 miejsce - 200zł +nagrody rzeczowe

Wejście:
Uczestnicy 10 zł (wpisowe)
Publika Free

Zgłoszenia: do 7.03.2015

DJ.SPIKE – BREAK DA FUNK
muzyka: FUNK, DISCO 80, BREAK BEAT, BIG BIT, MUSH UP, BBOY BEATS, HIP HOP OLDSHOOL i pochodne
Grafik, DeeJay, Producent muzyczny, organizator imprez. Support'ował takie gwiazdy jak: RUN DMC (USA), Africa Bambaataa (USA), The Herbalizer (GB), us3 (GB), A-Skilz (GB), JFB (GB), Krafty Kuts (GB), 6TOYS (GB), Ugly Duckling (USA), Talib Kweli (USA), Jungle Brothers (USA), Dilated Peoples (USA), Saian Supa Crew (Francja), Looptroop (Szwecja), Stanton Warriors(GB), DrumAttic Twins (GB), Scratch Pervers (GB), Speech Defect (Szwecja), Dj.FORMAT (GB), DJ.Marc Hype-Jim Dunloop (Niemcy), Dj.Dr.Groove-DJ.Static-WEFUNK RADIO (Canada), DJ.DK-NINJA TUNE (GB), DJ.KENTARO (JAP).
Zagrał na takich festiwalach jak: Sun Dance Festival (Estonia), Lille 3000 (Francja), Dance SUMMIT - MOON LIGHT FESTIVAL (ŁOTWA-RYGA).
Rezydent największych zawodów breakdansowych w kraju WARSAW CHALLENGE. Współpracuje z firmą RED BULL, FIAT, SONY (OPRAWA MUZYCZNA). Współzałożyciel kolektywu DEE-JAYskiego BREAK DA FUNK. Nagrał gościnnie płytę z Justyną Steczkowską - DZIEŃ I NOC, Mariką-Plenty. Współtwórca przedstawienia edukacyjnego HISTORIA DEE-JAY'a wystawionego w ponad 200 szkołach podstawowych, przedszkolach i liceach w całej Polsce. Maluje GRAFFITI od 1990r. Na koncie ma zdobycie drugiego miejsca w ogólnoeuropejskich zawodach graffiti WRITE 4 GOLD w ekipie MIAMI VICE. Zagrał krótki epizod w filmie Juliusza Machulskiego „Ile waży koń trojański”. Współpracował przy tworzeniu scenografii do filmu Papcia Chmiela Tytus Romek i Atomek - Wśród Złodziei Marzeń. Założył takie zespoły jak COUNTERCLOCKWISE, Siła DŹWIĘQ, Stare Miasto oraz BreakDaFunk Orchestra zespół grający na żywo muzykę funk opierający się na czystej improwizacji. Kultywuje grę tylko i wyłącznie z płyt VINYLOWYCH. TOURNTABLISTA-SKRECZER. Za gramofonami od 1997.

Band Diabelsky LeFonque:
Peter "Diabelsky" Olshevsky: producer, composer, author of lyrics, arranger, bitmaker, guitar, bass guitar, keys player, vocalist, beatboxer. Teacher. Gratueted University - Faculty: choir conductor and Art Of Music teacher. Band director and Sound Engineer. Yogi - Zen practicer at Bhakti Vege-Raw Food Road. Makin.. bitz at DeeZineMusic studio at Warsaw Ghetto.

Prowadzący:
Prowadzący to najlepsi konferansjerzy w Polsce. Wspaniały duet – Arek Mąka i Sierber. Poprowadzili blisko 50 zawodów i turniejów tanecznych, akcji charytatywnych, koncertów muzycznych czy innych wydarzeń kulturalnych! Dziś są wręcz rozchwytywani! Cechuje ich niesamowite poczucie humoru oraz oryginalny styl prowadzenia wydarzeń, co sprawia, że ani na chwilę nie ma nudy!

JURY:
BBoy Bartazz
Jeden z czołowych tancerzy w Polsce. We wrześniu 2008 roku został uhonorowany nagrodę "Over the Top-Special Award" za całokształt swojej tanecznej twórczości i wkład w rozwój polskiego b-boyingu. Jest to najbardziej prestiżowe wyróżnienie w historii polskiej sceny które potwierdza jak dużym jest autorytetem w swojej dziedzinie. Do jego największych osiągnięć należy m.in.: zajęcie 2 miejsca na międzynarodowych zawodach "International Break Dance Event 2005" gdzie pokonał 50 tancerzy z całego świata. Rok później zdominował wszelkie organizowane w kraju turnieje zajmując: 1 miejsce w imprezie o międzynarodowym charakterze Warsaw Challenge 2006 (Warszawa), 1 miejsce na "Najlepsi z Najlepszych 2006" (Olsztyn) oraz 1 miejsce na "Check the Flow 2006" (Warszawa). Osiągnięcia zdobyte przez Bartazza przyczyniły się do wypromowania jego umiejętności na arenie międzynarodowej. Był dzięki temu wielokrotnie zapraszany na zagraniczne imprezy taneczne w charakterze gościa specjalnego, m.in: "Total Call Out 2007"(Holandia), Battle Opssesion 2007 (Francja),"Total Session 2007" (Francja) i wiele innych. Rola MTV GDM 2011: choreograf breaking / top rock.

BBoy Kido
Reprezentujący miasto Łódź - Bboy Kido Breaknuts Crew / Tabasko Team!
Mateusz Dąbrowski, znany jako bboy Kido, reprezentuje ekipę Breaknuts Crew. Z tańcem związany od 14 roku życia, zaczynał pod okiem obecnego kolegi z ekipy, Fabiana. Już po 6 miesiącach trenowania wygrał pierwsze zawody, półtora roku później został zwycięzcą jednego z największych tanecznych eventów w Polsce, a w nagrodę poleciał do USA. Poza tym ma na swoim koncie liczne osiągnięcia w kraju i poza granicami kraju. Uważa, że kluczem do sukcesu jest ciągła praca i rozwój, a w samym tańcu - muzyka. Specjalizuje się w footworku, gdzie najbardziej można wykazać się oryginalnością i muzykalnością. Najbardziej inspiruje go własna ekipa. Lubi pracę z dziećmi, a szerzenie wiedzy na temat kultury hip hip uważa za swoje powołanie.

Bboy Czu CZu
Jeden z czołowych polskich bboyów. Zwycięzca prestiżowych, europejskich edycji amerykańskich turniejów dla bboys i bgirls m.in. Freestyle Session Europe 2009 w Katowicach, United Styles Europe 2011 w Szwajcarii oraz Outbreak Europe 2011 w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Dzięki wygranym turniejom dostał możliwość wyjazdu do Los Angeles i Nowego Jorku, gdzie doskonalił swoje umiejętności. W Los Angeles, razem ze swoją grupą Funky Masons, dotarł do ćwierćfinału legendarnej imprezy Freestyle Session.
Półfinalista programu Mam talent w 2009 oraz finalista programu Got To Dance 2012.
Od 7 lat instruktor tańca oraz opiekun i organizator obozów dla dzieci i młodzieży "Catch The Flava”.

Patroni medialni:
Rytm Warszawy
Radio Kampus
Warszawska Kulturalna
Hip-hop.pl
Wolnasobota.pl

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: sport
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!