Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

What’s Show Busines Streamed Edition: Grzegorz Dolniak

What’s Show Busines Streamed Edition: Grzegorz Dolniak

reklama
📅 Data: sobota, 27 lutego 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
waw4free jest wspierane przez Opti
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Ogłaszamy drugie wydarzenie z serii What’s Show Business!

Grzegorz Dolniak – komik, konferansjer, prezenter telewizyjny, producent wydarzeń artystycznych. Od kilkunastu lat związany ze sceną i estradą. Swoje pierwsze kroki stawiał w kabarecie Szarpanina zdobywając najwyższe laury na wszystkich znaczących festiwalach w kraju. Od 2013 roku poświęcił się karierze solowej – najpierw jako dziennikarz i prezenter telewizyjny, a od 2016 roku z powodzeniem zajmując się stand-upem.
Na swoim koncie posiada trzy programy komediowe: Klamka zapadła, Flashback oraz Termin przydatności. Jego stand-up to mieszanka scenicznej charyzmy popartej wieloletnim doświadczeniem, niespożyta energia przekładająca się na charakterystyczną ekspresję i cała masa humoru obserwacyjnego wbijającego szpilę w absurdy otaczającego nas świata.
Jest również pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu Komedii SZPAK – jednego z największych tego typu wydarzeń w Polsce i największego święta komedii w regionie Pomorza-Zachodniego. Od 2007 roku SZPAK stał się jedną z flagowych imprez jego rodzinnego Szczecina, rokrocznie odwiedzaną przez dziesiątki artystów i setki widzów.
Od 2013 roku Grzegorz jest również stałym współpracownikiem TVP2 i TVP Rozrywka, gdzie przez kilka lat prowadził programy autorskie, realizował materiały reporterskie, brał udział w dużych wydarzeniach estradowych. Przez kilka lat widywany regularnie w programie Pytanie na śniadanie gdzie odpowiedzialny był za felietony satyryczne, łączenia na żywo z terenu i ze studia, miał również okazję prowadzić całe wydania programu. Realizował również materiały dziennikarskie i brał udział w eventach telewizji PULS, Polsat, TVN.

Wywiad z GRZEGORZEM DOLNIAKIEM, czyli drugie wydarzenie z serii What’s Show Business Streamed Edition odbędzie się w sobotę 27 lutego 2021 o godzinie 15:00 na platformie Facebook >> link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
zachęcamy do wsparcia wybranych fundacji