Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wystawa malarstwa MARCELA Marcina Marczuka "Proszę się rozejść"

Wystawa malarstwa MARCELA Marcina Marczuka "Proszę się rozejść"

reklama
📅 Data: czwartek, 25 lutego 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Targowa 38 (pokaż na mapie)
waw4free jest wspierane przez Opti
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
SPOT W. wraca do spotkań na żywo. Naszym pierwszym wydarzeniem będzie wystawa Marcela Marcina Marczuka. Artysty, który wnosi do naszej galerii kolor i niezwykłą energię. Zapraszamy na warszawską Pragę do przestrzeni udostępnionej nam przez IZUdesign. Zobaczycie tam obrazy Marcela z trzech cyklów jego twórczości: “MONO”, “California Sunshine” i “Chaos jest w porządku”. Prosimy się rozejść do każdej z prac, rozproszyć i cieszyć sztuką. Czym poszczególne cykle się różnią? Jak rozwinął się artysta, jaką przeszedł ewolucję pomiędzy cyklami? Jakie cechy wspólne można tu znaleźć? Kolor, energia, magnetyzm… A może coś jeszcze? Poszukajmy tego razem i świętujmy możliwość spotkania ze sztuką offline.

Marcel Marcin Marczuk
“Sztuka to nie ładny obrazek, pomnik czy inny twór. Sztuka to idea, która przesuwa granice tego, co możliwe. Jej wartości nie da się zmierzyć w cenie za sztukę, ale w ilości ludzi, których porusza” - Marcel
Artysta multidyscyplinarny: malarz, projektant graficzny, ilustrator, pisarz, filmowiec, fotograf, performer. Człowiek o wielu talentach. Założyciel artystycznej grupy desantowej MIŁOŚĆ, oraz studia kreatywnego Space Monkeys. Odpowiedzialny za identyfikacje wizualne wielu marek i instytucji publicznych na rynku polskim. Były architekt wnętrz, dziennikarz, zastępca redaktora naczelnego czasopisma Zupełnie Inny Świat. Jest partnerem akcji Polish Art Now. Obecnie żyje i tworzy w Warszawie. Jego prace można oglądać na wystawach indywidualnych oraz zbiorowych.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
waw4free zachęca do adopcji! :)
sprawdź nasze recenzje jedzenia na mieście :)
zachęcamy do wsparcia wybranych fundacji