Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Autorskie spotkanie z Jakubem Karwowskim w Warszawie

Autorskie spotkanie z Jakubem Karwowskim w Warszawie
📅 Data: sobota, 14 marca 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej, ul. Łazienkowska 14 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


14 marca br. Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej (ul. Łazienkowska 14) zaprasza na otwarty wykład pt. „Czy świadomość budzi wrażliwość?” z młodym, wybitnym fotografem Jakubem Karwowskim. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Jakub Karwowski w swojej twórczości skupią się głównie na emocjach I obserwacji najbliższego mu otoczenia. Często bazuje na tradycjach fotografii rodzinnej, przekształcając ją we współczesną opowieść o człowieku w jego intymnym świecie. Nawiązuje w fotografiach do różnych dziedzin sztuki. Poświęca wiele uwagi tradycyjnym cechom fotografii, trzymając się też blisko wizualnej narracji filmowej. Oprócz fotografii zajmuje się muzyką, filmem i projektowaniem.
Podczas spotkania gość wieczoru opowie o swoich autorskich projektach oraz etapach fascynacji różnymi zjawiskami w obrębie fotografii i na jej pograniczu. Wspólnie ze słuchaczami zastanowi się też nad wpływem znajomości historii, estetyki i techniki fotografii na wrażliwość twórczą. Przedstawi również własne pojmowanie fotografii i to, co go w niej najbardziej fascynuje.

Kuba Karwowski jest absolwentem Fotografii PWSFTviT im. Leona Shillera w Łodzi. Studiował Muzykologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2008 r. otrzymał stypendium twórcze Prezydenta Miasta Krakowa w dziedzinie fotografii, a w 2011 r. Grand Prix na międzynarodowym konkursie dyplomów fotograficznych PHOTO DIPLOMA AWARD 2011. Finalista – Łódź Fotofestiwal 2012 oraz Emergentes DST, Encontros da Imagem 2012. Autor wielu publikacji w mediach polskich i zagranicznych. Reprezentant galerii Modulo - Centro Difusor da Arte, (Lisbon, Portugal), Rick Wester Fine Art Gallery, (New York, USA) oraz agencji PlainPictures Gmbh, (Hamburg, Germany).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!