Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Warszawa jest kobietą. ONA

Warszawa jest kobietą. ONA

reklama
📅 Data: poniedziałek, 08 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Warszawa jest kobietą. ONA / Odważna - Niezależna - Ambitna
Power of Art VR Gallery
Fotograf: Mag Wozniak
Fashion design: Agnieszka Wyrwał/ Aga Pou
Bohaterki: Debiutantki
Wystawa czynna: 8 marca – 9 kwietnia 2021 roku.
Wernisaż wystawy - 8 marca o godz. 19.00 online: (link już wkrótce :) )

Wystawa promuje wizerunek Warszawianek, jako kobiet odważnych, niezależnych i ambitnych. Podkreśla również jak ważna jest edukacja, świadomość, realizowanie marzeń, przy jednoczesnym byciu sobą. „Warszawa jest kobietą. ONA” wskazuje na możliwości, nie ograniczenia, kreuje pozytywną energię, tak potrzebną w dzisiejszych czasach a także wydobywa piękno, które jest w każdej kobiecie.
Sesje zdjęciowe do projektu „Warszawa jest kobietą” została wykonana w ramach VIII edycji programu edukacyjno-charytatywnego „Debiutantki”, a ich autorką jest malarka i fotograf Mag Wozniak. Uczestniczki programu „Debiutantki” wystąpiły w kreacjach, zaprojektowanych przez Agnieszkę Wyrwał (Aga Pou), które również prezentują charakterystyczne symbole czy elementy pejzażu miasta Warszawy.
Wybrane zdjęcia z tych sesji zagwarantowały Mag Wozniak, w 2020 roku, III miejsce w 1st Biennale of Polish Diaspora in Sweden organized by "Polska Riksförbundet i Sverige".

DEBIUTANTKI to program edukacyjno-charytatywny, realizowany od wielu lat w Muzeum Pałacu w Wilanowie, przeznaczony dla młodych kobiet w wielu 18-25 lat. Jedyny w Polsce ma na celu rozwój społecznej, historycznej i estetycznej wrażliwości uczestniczek a także wykształcenie pokolenia świadomych, empatycznych oraz aktywnych kobiet. Program został uhonorowany tytułem Złoty Artysta – Dobry Duch Kultury 2020.
Autorką programu jest Agnieszka D. Michalczyk, absolwentka wydziału filozoficzno-historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, znana społeczniczka, kurator wystaw, działająca od lat w dziedzinie kultury i sztuki, promująca polskie dziedzictwo kulturowe w kraju i za granicą.

Debiutantki biorące udział w sesji zdjęciowej: Julia Ciborowska, Maria Kądzielska, Jolanta Pietrasik, Marta Plicha, Julia Polaczek, Anna Sadzyńska, Klaudia Sarnacka, Klaudia Ziółek, Weronika Ziółek.

Mag Wozniak - mieszkająca w Sztokholmie, artystka wizualna, dla której najważniejsze są malarstwo, fotografia, grafika, nowe media i design. Członek Szwedzkiego Stowarzyszenia Fotografów, Związku Artystów Plastyków w Polsce, członek wspierający OW ZPAP. W 2019 roku otrzymała dyplom za zasługi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Agnieszka Wyrwał - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, projektantka tworząca markę Aga Pou i właścicielka firmy odzieżowej „Na Pokaz”, z którą z sukcesami współpracuje z wieloma koncernami oraz agencjami reklamowymi w Polsce i za granicą tworząc odzież promocyjno-reklamową oraz zawodową.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę