Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

OBLICZA MAŚLANKIEWICZA - wystawa malarstwa Jacka Maślankiewicza

OBLICZA MAŚLANKIEWICZA - wystawa malarstwa Jacka Maślankiewicza
📅 Data rozpoczęcia: piątek, 27 lutego 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: wtorek, 31 marca 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany, ul. Duracza 19 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Tym razem do podzielenia się z nami artystyczną wizją rzeczywistości zaprosiliśmy Jacka Maślankiewicza - twórcę nietuzinkowego - obdarzonego pasją, niezwykłym darem obserwacji, oryginalnym warsztatem, które zebrane w całość wprowadzą Państwa w pełen emocji, przemyśleń, barw i metafizyki osobisty świat malarstwa artysty.

Otwarcie wystawy „Oblicza Maślankiewicza” odbyło się 27 lutego br. A do oglądania, przeżywania i interpretowania prezentowanych dzieł zapraszamy Państwa do 31 marca 2015 roku w godzinach pracy Biblioteki.

Wystawa prezentowana jest w siedzibie Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany w Warszawie przy ul. Duracza 19.

Urodzony w 1955 roku, Jacek Maślankiewicz, ukończył warszawską Akademii Sztuk Pięknych, gdzie kształcił się m.in. w pracowni profesora Rajmunda Ziemskiego. Malarstwem interesował się od wczesnych lat dziecięcych, kształcił umiejętności pod kierunkiem ojca – artysty malarza Ireneusza Maślankiewicza. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt wystaw indywidualnych, poplenerowych i pokazów zbiorowych w Polsce i Europie. Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i na wszystkich kontynentach. Największa z prywatnych kolekcji jego prac należy do Państwa Agnieszki i Jacka Majdax. Od 26 kwietnia 2010 do 10 stycznia 2014 r. pełnił funkcję Prezesa Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach: wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Wygraj pobyt w hotelu!