Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Nowa książka: "(nie)Dziennik" Jacka Poniedziałka

Nowa książka: "(nie)Dziennik" Jacka Poniedziałka

reklama
📅 Data: wtorek, 09 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Nowy Teatr, Madalińskiego 10/16 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Premiera "(nie)Dziennika"
Spotkanie z Jackiem Poniedziałkiem
9.03, g.19:00, Foyer Nowego Teatru
Wstęp wolny,
bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie na pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Spotkanie z Jackiem Poniedziałkiem, wieloletnim członkiem zespołu Nowego Teatru, do którego przyczynkiem jest premiera jego książki o wychodzeniu z uzależnienia "(nie)Dziennik". Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska.
Dzienniki jednego z najbardziej uznanych polskich aktorów filmowych i teatralnych - Jacka Poniedziałka. To historia walki z nałogiem, perwersyjnym głodem, nienasyconym ego i opresją rzeczywistości. Próba objęcia refleksją świata teatru, rodaków i powracających demonów narodowych.
"Głód przychodzi zwykle po spektaklu. Paląca potrzeba ludzi. Puszczają hamulce. Rozbestwione ego szuka zaspokojenia, kontaktu, głaskania, chuchania i dmuchania, pieszczot, dobrego słowa i czułości. Szuka szaleństwa, znieczulenia, picia, ćpania i seksu. Wszystkiego w nadmiarze. W nasyceniu. Do dna. "
Książka będzie w sprzedaży w dniu spotkania w Nowej Księgarni, zaś w pozostałych księgarniach od 10 marca. Ukazuje się ona nakładem Wydawnictwa W.A.B.
Spotkanie odbędzie się w teatrze, ale będzie także streamowane na FB Nowego Teatru >> link

🔹🔹🔹
Ze względu na obostrzenia sanitarne, liczba osób przebywających we Foyer Nowego Teatru, a zarazem na wydarzeniu, jest ograniczona. Prosimy zajmować miejsca siedzące – ilość przygotowanych miejsc jest równoznaczna z dopuszczalną ilością osób na wydarzeniu.
Przed wejściem do Foyer należy poddać się dezynfekcji oraz wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia. Płyny do dezynfekcji, jak i oświadczenia znajdują się przy wejściu, tam również będą znajdowały się osoby z obsługi służące pomocą w razie wątpliwości czy problemów. Pamiętajmy również o zachowywaniu dystansu od innych osób uczestniczących w wydarzeniu. Przez cały okres trwania wydarzenia obowiązuje nakaz noszenia maseczek.
Prosimy o przyjście na wydarzenie ze stosownym wyprzedzeniem pozwalającym na swobodne wypełnienie oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia oraz zajęcie miejsca.
Wspólnie twórzmy bezpieczną kulturę!

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę