Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Kąpiel w dźwiękach - koncert relaksacyjny/stacjonarny

Kąpiel w dźwiękach - koncert relaksacyjny/stacjonarny

reklama
📅 Data: sobota, 13 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, Bielański Ośrodek Kultury - Filia Estrady 112 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
🍀Ruszamy z koncertem w naszej sali!
🌳Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odpocząć, odstresować się i poczuć głęboki relaks, ale też wzmocnić swoje ciało poprzez odczuwanie dźwięków wydobywających się z instrumentów.
🌻Dźwięki i wibracje rozchodzące się z mis i gongu wpływają również na wzmocnienie energii życiowej i koncentracji, wspomagają proces samouzdrawiania organizmu, pogłębiają i uspokajają oddech.
🔥 Podaruj sobie chwilę relaksu i zatrzymania, ucieczki od codziennych trosk, problemów, pośpiechu.
🏋‍♀ Jeśli doświadczasz przemęczenia, braku energii, osłabienia, smutku, lęku, stagnacji, rozdrażnienia, braku celu, to zaszyj się w ciszy i podążaj za dźwiękiem i jego terapeutycznymi właściwościami.
🌳Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odpocząć, odstresować się i poczuć głęboki relaks, ale też wzmocnić swoje ciało poprzez odczuwanie dźwięków wydobywających się z instrumentów. 🌻Dźwięki i wibracje rozchodzące się z mis i gongu wpływają również na wzmocnienie energii życiowej i koncentracji, wspomagają proces samouzdrawiania organizmu, pogłębiają i uspokajają oddech.
🦋Poczuj głębokie odprężenie, pozwól otulić się dźwiękom, wpuść kojące tony…
🎼Korzenie terapii dźwiękiem z wykorzystaniem mis i gongów sięgają około 3, 5 tysiąca lat wstecz i pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu.
⚡Gong to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród znanych instrumentów.
💚Do dziś misy i gongi wykuwane są ręcznie przez mnichów tybetańskich. Oddziaływanie tych instrumentów ze względu na specyfikę wydobywania dźwięków wiąże je z dźwiękoterapią. Wykorzystuje ona wpływ na człowieka stymulacji słuchowej i wibracyjnej w obszarze terapeutycznym, profilaktycznych i promującym szeroko rozumiane zdrowie.
🍀Koncert relaksacyjny to niezwykła podróż w głąb siebie w skupieniu i atmosferze relaksu, z wykorzystaniem mis dźwiękowych metalowych, kryształowych, gongów oraz innych instrumentów terapeutycznych (min. sansula, dzwonki koshi, bęben afrykański, tingsze, kij deszczowy, skrzypce).
🧘‍♀ Relaksacja w dźwiękach mis i gongów to naturalny sposób, aby się odprężyć w ciele i umyśle. Jest ona formą masażu wewnątrzkomórkowego i uruchamia procesy samoleczenia w naszym organizmie, wzmacnia system odpornościowy, nerwowy, układ krwionośny i pokarmowy
Koncert w wykonaniu Nada Bindu

Uwaga!
✅Obowiązują zapisy: link
✅Wejście na wydarzenie tylko dla osób zapisanych.
✅wstęp wolny
Prosimy o zabranie własnych mat, zachęcamy do wyposażenia się w koc.

🟣W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich przestrzeniach Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury funkcjonujemy w reżimie sanitarnym:
☑prosimy o noszenie maseczek ochronnych zakrywających nos i usta
☑dezynfekowanie dłoni,
☑trzymanie dystansu.
☑Prosimy także wszystkich odwiedzających o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia - które będą czekać na Was przy wejściu.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę