Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Ralph Kaminski – PREMIERA ONLINE

Ralph Kaminski  – PREMIERA ONLINE

reklama
📅 Data: poniedziałek, 15 marca 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy na spotkanie z cyklu #premieraonline, którego gościem będzie Ralph Kaminski. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Okazję stanowi premiera album „Młodość” na kasecie magnetofonowej. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebooku >> link

„Młodość” to mocno wyczekiwana druga płyta Ralpha Kaminskiego, na której artysta zaprezentował swój wielki kunszt w pełnej krasie. Wraz z nowymi, pełnymi uczuć, wrażliwości i polotu utworami przedstawił słuchaczom również zaskakujący i odważny wizerunek. Swoją bezkompromisową wizją artystyczną Ralph podbił serca kolejnych odbiorców i zjednał sobie wymagających krytyków, którzy jednogłośnie okrzyknęli „Młodość” jedną z najlepszych płyt 2019 roku. Album zapewnił Ralphowi m.in. dwie nominacje do Fryderyków, jedną nominację do Bestsellerów Empiku oraz Złotą Płytę za singiel „Kosmiczne Energie”.
Do tej pory „Młodość” była dostępna na CD i winylu, z kolei teraz wytwórnia FONOBO Label daje jej nowe życie wydając album na kasecie magnetofonowej.
Na MC znalazły się wszystkie piosenki z płyty, w tym m.in. takie utwory jak „Wszystkiego najlepszego”, „Autobusy” i „2009”. Książeczka zawiera teksty, a największą atrakcją jest specjalna, ekskluzywna okładka kasety. W tej odsłonie zamiast minimalistycznej grafiki autorstwa Dawida Grzelaka zostało wykorzystane jedno z jego zdjęć, które zrobił Ralphowi podczas sesji promującej „Młodość”.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę