Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Matura pisemna - jak pisać testy?

Matura pisemna - jak pisać testy?

reklama
📅 Data: środa, 07 kwietnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Ogromna sala. Tłum ludzi. Kilkadziesiąt zadań. Parę godzin. Matura to sprawdzian tego, czy wszystkie Twoje wysiłki włożone w naukę przyniosą oczekiwany efekt. To wszystko może być niezwykle stresujące. Obawiasz się, że podczas egzaminu pisemnego nagle będziesz mieć pustkę w głowie? Przeraża Cię wizja tykającego zegara i to, że zabraknie Ci czasu na wszystkie zadania? Nie musi tak być! Jeśli dobrze przemyślisz swoją strategię i przygotujesz się mentalnie do egzaminu, będziesz w stanie uniknąć niepotrzebnego stresu. Dowiedz się, jak skutecznie zaplanować czas i kolejność wypełniania testu maturalnego oraz jak panować nad swoimi emocjami podczas egzaminu.

W przygotowaniu najlepszej strategii pomogą Ci Marta Młyńska - nauczycielka, egzaminatorka maturalna - oraz Iga Lewicka – psycholog, absolwentka Uniwersytetu SWPS.

Aby wziąć udział w webinarze należy wypełnić formularz zgłoszeniowy >> link

Prowadząca
Iga Lewicka – absolwentka psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Współautorka programu kursu Matura 2021. Współpracuje z Uniwersytetem SWPS przy organizacji projektów edukacyjnych dla młodzieży.

Ekspert
Marta Młyńska - konsultantka ds. nauczania kreatywnego oraz wspomagania nauczycieli języków obcych w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku, trenerka, pasjonatka ludzi, edukatorka, nauczycielka dyplomowana języka niemieckiego, finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018, laureatka i finalistka konkursów o zasięgu ogólnopolskim, m.in. „Deutsch hat Klasse” i „Schule im Wandel”, stypendystka Goethe Institut w Warszawie, egzaminatorka w zakresie egzaminu maturalnego z języka niemieckiego, autorka wielu publikacji z obszaru oświaty i edukacji, organizuje i prowadzi szkolenia oraz konferencje dla nauczycieli, współpracuje z wieloma instytucjami oświatowymi, studiuje "Coaching z elementami psychologii" na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.

Termin i miejsce:
7 kwietnia 2021 r., godz. 18.00-19.00
Spotkanie odbędzie się online
Więcej informacji: link
Do zobaczenia online! 😊

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę