Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Edukacja zdalna i wykluczenie społeczne

Edukacja zdalna i wykluczenie społeczne

reklama
📅 Data: piątek, 16 kwietnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
   udostępnij tweetnij wykop do kalendarza ustaw przypomnienie
ATD Czwarty Świat serdecznie zaprasza 16 kwietnia o godz. 17:30 na spotkanie online „Edukacja zdalna i wykluczenie społeczne”. Pandemia koronawirusa spowodowała wiele zmian w codziennym życiu ludzi. Jedną z nich jest zamknięcie placówek oświatowych i przejście na zdalny tryb nauczania. Co po około roku myślą na ten temat rodzice, dzieci i nauczyciele? Jakie spojrzenie na tę sytuację mają naukowcy?

Spotkanie będzie składać się z dwóch części. W pierwszej wysłuchamy wypowiedzi osób mających wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji zdalnej: rodziców uczniów, nauczycielki szkoły podstawowej oraz eksperta. W drugiej części odbędzie się dyskusja, w której będą mogli wziąć udział wszyscy uczestnicy spotkania.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Warsztatów Wrzesińskiego - cyklu spotkań, na których razem z gronem naukowców, specjalistów z zakresu pomocy społecznej i osób z doświadczeniem ubóstwa dyskutujemy o przeciwdziałaniu ubóstwu i wykluczeniu społecznemu. Rozmowy często poświęcone są aktualnym wydarzeniom, planowanym zmianom w polityce społecznej i rozumieniu sytuacji osób najuboższych. Celem spotkań jest budowanie wspólnej wiedzy na omawiane tematy. Wychodzimy tu z założeń fundatora Ruchu ATD Czwarty Świat o. Józefa Wrzesińskiego, aby uczynić osoby żyjące w ubóstwie równymi partnerami w dyskusji i szukaniu rozwiązań dla nich.

Spotkanie odbędzie się poprzez aplikację Zoom >> link

Więcej o ATD Czwarty Świat:
FB: link
strona internetowa: link

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!