Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

50. Aukcja Nowej Sztuki z The Frame w Art in House

50. Aukcja Nowej Sztuki z The Frame w Art in House

reklama
📅 Data: piątek, 16 kwietnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Dom Aukcyjny Art in House, Al. Jerozolimskie 107 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Przed nami jubileuszowa aukcja w Domu Aukcyjnym Art in House – już po raz 50-ty dzielimy z Wami radość płynącą z Nowej Sztuki. W katalogu zgromadziliśmy aż 107 prac (obrazów, rzeźb oraz grafik), które będzie można wylicytować już 16 kwietnia o 19:30 w Art in House (Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa). Dzięki współpracy z The Frame przygotowaliśmy dla Was niespodziankę, będącą aliansem nowych technologii oraz sztuki.

Nabywca najdroższej pozycji na aukcji powróci do domu nie tylko z wylicytowaną pracą, ale również z telewizorem The Frame oraz rocznym darmowym dostępem do kolekcji Art Store. Samsung The Frame to telewizor, który zaprasza do odwiedzenia największych światowych galerii sztuki bez ruszania się z domu. Za pośrednictwem kolekcji Art Store w The Frame możemy uzyskać dostęp do 1400 dzieł sztuki z np. muzeum Prado w Madrycie, Albertina w Wiedniu, galerii Tate Modern w Londynie, muzeum Van Gogha w Amsterdamie, państwowego muzeum Hermitage w Sankt Petersburgu czy LUMAS. Dzięki współpracy z tymi instytucjami użytkownicy mogą korzystać z The Frame nie tylko jako z telewizora, lecz jako centrum odkrywania najpiękniejszych światowych dzieł sztuki – oraz wyświetlać je na ekranie The Frame jak obraz w ramie.

Katalog otwierają artyści doskonale Państwu znani z poprzednich aukcji w Art in House: Wojtek Brewka z bliźniętami, Tomasz Kostecki z Mahnattanem w stylu art deco, Andrejus Kovelinas z wirującym baletem, Hanna Kłopotowska i konsekwentne „No pasarán!”, Edward Dwurnik i trzy kompozycje (miasto, tulipan, oko), Joanna Sarapata i subtelny akt, Maria Szypluk buntująca się nie bez powodu czy Agnieszka Sitko z całunami w trójkolorze.

Mocną grupę stanowią obrazy figuratywne: retro randka Grzegorza Kufla, tajemniczy zielarz Campia, wewnętrzne dziecko Łukasza Bilińskiego, hiszpańskie tango Beaty Musiał-Tomaszewskiej, gruziński zbiór herbaty Davida Patarai, wesele Mira Białego, tańczące stworzenia Katarzyny Słowiańskiej-Kucz oraz kocie bajki Jana Dubrowina. Odniesienia do obecnej rzeczywistości społeczno-politycznej odnajdziecie na plakacie Szymona Szymankiewicza i abstrakcyjnej ikonie Aleksandra Grzybka.

Wśród rzeźb pojawi się sam Poliszynel autorstwa Marcina Myśliwca, centaur Arka Szweda, ponadczasowa dziewczyna Jacka Opały oraz końskie Dirty Dancing Adama Kołakowskiego.
Wszystkie prace będzie można oglądać w siedzibie Art in House (Al. Jerozolimskie 107, Warszawa) w tygodniu przedaukcyjnym w godzinach 9:00 – 18:00. Szczegółową instrukcję licytacji oraz regulamin aukcji znajdą Państwo na stronie domu aukcyjnego (link do wydarzenia poniżej).

Zapraszamy!

50. Aukcja Nowej Sztuki
16 kwietnia 2021
Art in House Dom Aukcyjny
Aleje Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawa

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę