Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Uwaga: premiera! Znikając. Opowieść drogi

Uwaga: premiera! Znikając. Opowieść drogi

reklama
📅 Data: poniedziałek, 12 kwietnia 2021

⏰ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: 💻 online (szczegóły dotyczące transmisji w opisie poniżej)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Z MARKIEM RAGANOWICZEM, wielką osobowością środowiska górskiego, o ekstremalnej wspinaczce, o tym czego szuka na wyprawach w najdalsze rejony świata i o tym, co mu daje zdobywanie najtrudniejszych szczytów rozmawia ANNA KRÓL.

Wyjątkowe spotkanie z okazji premiery książki „ZNIKAJĄC. OPOWIEŚĆ DROGI”
12 kwietnia, poniedziałek, godz. 20.00
Oglądaj LIVE na Facebooku Big Book Cafe >> link

O KSIĄŻCE:
Podczas ekstremalnych wypraw w najdalsze rejony świata poszukuje adrenaliny i przygód czy sensu życia? Czy wspinając się na najwyższe ściany, tak naprawdę wchodzi coraz głębiej w samego siebie? I kim są dla niego napotkani po drodze ludzie – nieuchwytna Jazz, tajemnicza Kimiko czy Ryżowy Budda?
Historia Marka Raganowicza splata się z ich niezwykłymi opowieściami, tworząc fascynujący obraz drogi. To wyprawa prowadząca przez Yosemity, Alaskę, Karakorum do małego namiotu rozbitego na lodowcu, setki kilometrów od ludzkich siedzib. Barwne przygody stają się pretekstem do literackiej opowieści o miłości i samotności, o drodze i przeznaczeniu. A przede wszystkim do pytania o wolność.

O AUTORZE:
Marek Raganowicz – jeden z najsłynniejszych polskich wspinaczy, zdobywca Polskiego Złotego Czekana – za dwa przejścia: solowe przejście na Ship’s Prow (Ziemia Baffina) Secret of Silence oraz pierwsze zimowe solowe przejście Trollveggen.
Wyzwanie to jego drugie imię. Nic nie jest dla niego za trudne, zbyt odległe, niemożliwe. Postać nietuzinkowa i dobrze znana. Outsider i buntownik, kolorowy ptak. Samotnie wytyczający nowe drogi, zarazem wspaniały kompan, dusza towarzystwa, gawędziarz. Jego literacki debiut „Zapisany w kręgach”, świetnie przyjęty przez czytelników, nagrodzony został Grand Prix w konkursie Książka Górska Roku 2017. „Znikając. Opowieść drogi” to druga książka w dorobku Marka Raganowicza.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę